Białowieża noclegi

Białowieża noclegi - Leśniczówka "U Jasia i Małgosi" serdecznie zaprasza na swe podwoje! Dla gości, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta oferujemy wczasy w samym środku Puszczy Białowieskiej. U nas można po prostu przyjemnie pomieszkać, ale przede wszystkim zapewniamy aktywny wypoczynek: spacery z przewodnikiem, podglądanie zwierząt i ptaków na łonie natury, zbieranie ziół, jagód i grzybów. Wieczorami można podziwiać niesamowicie rozgwieżdżone niebo przy nastrojowych ogniskach. Po długim spacerze przyda się na pewno odpoczynek w saunie fińskiej. Po takim odpoczynku wrócisz do codzienności z nowymi siłami.

Agroturystyka

Dom położony jest na polanie leśnej, otoczony ciszą i spokojem.W pokojach gościnnych może zamieszkać od 12-14 osób.Jest aneks kuchenny, można wypożyczyć rowery.W odległości 4-ech km od domu znajduje się rezerwat ścisły i wszystkie szlaki turystyczne. Gospodyni dobrze gotuje.

Kwatera Agroturystyczna w Narewce

Kwatera agroturystyczna przy Puszczy Białowieskiej: sześć łóżek, salon: kominek, tv, kuchnia, łazienka (prysznic), grill, miejsce na ognisko, duży sad. Atrakcyjna lokalizacja - blisko do sklepów, restauracji, puszczy i rzeki. Jednocześnie - święty spokój w samej kwaterze i jej okolicy. rezerwacja: 0 888 332 358. Michał Franczak