Uroczy domek letniskowy do wynajęcia - Sasino k.Łeby!

Do wynajęcia domek do 5 osób, bezpieczny, w malowniczym otoczeniu ogrodu, niedaleko lasu, obok domu letniego właścicieli. Na dole domku 30 m/2, na poddaszu 20 m/2 sypialni. Idealny dla rodziny z dziećmi. Ciepła woda, lodówka, łazienka, aneks kuchenny. TV. Domek po remoncie. Cena 200 zł za dobę. Przy pobycie dłuższym niż tydzień – 170 zł. Wioska Sasino. 4 km do morza. Piękny sosnowy las parku krajobrazowego. 16 km do Łeby. Latarnia morska Stilo otwarta dla zwiedzających z widokiem na wydmy i jeziora. Szerokie, piaszczyste plaże. Dojście na plaże pieszo od parkingu 1,7 km, bryczką lub rowerem. Możliwość ciekawych dłuższych tras rowerowych. Stadnina koni z jazdami dla dzieci i dorosłych. W Sasinie słynna restauracja „Ewa zaprasza” oraz kilka innych. Zabytkowy pałac z kortem tenisowym, boiskami oraz ekskluzywną restauracją i kawiarnią. Sklepów spożywczych, dobrze zaopatrzonych 5. Na miejscu punkt pocztowy. 10 km do dwóch jezior oraz 5 km do jeziora z windsurfingiem!

Ustka pokoje

Wszystkim, którzy poszukują spokoju i wypoczynku podczas spędzania wczasów w Ustce chciałbym polecić ośrodek Villa Wenel. Jest to przytulny pensjonat, w którym można świetnie spędzić swój pobyt. Pokoje są wspaniale urządzone, każdy gość będzie czuł się w nich dobrze i wygodnie jak u siebie w domu. Każdy wie, że wybór odpowiednich noclegów jest połową dobrze spędzonego urlopu, a właśnie w tym obiekcie każdy spędzi swoje najwspanialsze wczasy w Ustce. W tym ośrodku można wynająć piękne i wygodne pokoje w Ustce oraz apartamenty. Każde pomieszczenie jest urządzone estetycznie i ze smakiem, stwarzając wspaniałą atmosferę. Patrząc poprzez pryzmat innych pensjonatów w Ustce, Villa Wenel oferuje jedne z piękniejszych apartamentów w Ustce. Tylko tu każdy będzie miał gwarancję najlepiej spędzonych wczasów w Ustce. Sam pensjonat jest oddalony około 180 metrów od morza - jest to dodatkowy atut, przy porównaniu z innymi kwaterami w Ustce, gdyż wiele z nich znajduje się nawet 1.5 km od plaż. Bezpłatny dostęp do internetu i możliwość zabierania własnych zwierząt zapewniają tylko nieliczne pensjonaty w Ustce, a mało który jest tak pięknie urządzony i stosunkowo niedrogi tak, jak Villa Wenel.

Chlopy wczasy nad morzem

Chłopy wczasy nad morzem Zapraszamy Państwa do spędzenia wczasów nad morzem w miejscowości Chłopy. Posiadamy dwie 500m2 ogrodzone działki. Na każdej znajduje się domek letniskowy jeden 4-osobowy, drugi 6-osobowy z łazienką i prysznicem oraz kuchnią i sprzętem RTV. Działki położone są 400 metrow od morza idąc drogą (ok 200 metrów w linii prostej). Do wynajęcia posiadamy także trzy przyczepy campingowe: 5-osobową oraz 4 osobowe (nie posiadają RTV). Przyczepy posiadają lodówki oraz kuchenki gazowe. Łazienki dla tych przyczep znajdują sę na ogrodzie. W poblizu istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia. W okolicy jest kilka sklepow spożywczych, smażalni i restauracji oraz przystań rybacka, gdzie można kupić swieże ryby. Na terenie działki znajduje się mała wędzarnia gdzie można uwędzić ryby zakupione w pobliskiej przystani rybackiej.