Chatka Pod Laskiem - Dom Wypoczynkowy

Chatka Pod Laskiem to położone w Beskidach gospodarstwo agroturystyczne oferujące Państwu do wynajęcia całoroczny domek wypoczynkowy. Położona w granicach Żywieckiego Parku Krajobrazowego opodal lasu chatka jest idealnym miejsce dla osób ceniących komfort oraz spokój. Dla tych, którzy wolą jednak czynny wypoczynek Soblówka bo właśnie tak nazywa się ta zagubiona wśród lasów i gór malownicza wioska usytuowana u stóp Rycerzowej Wielkiej (1226) jest doskonałym miejscem wypadowym na okoliczne szczyty. Bogactwo tutejszych lasów przyciąga wielu miłośników fauny i flory. Natomiast urokliwe zakątki zachęcają do pieszych, rowerowych lub konnych wycieczek w plener. Również pasjonaci zimowych sportów niewątpliwie znajdą tu coś dla siebie.

AGROTURYSTYKA "RENA" - KISIELÓW (kisielow.pl)

Agroturystyka "Rena" znajduje się w miejscowości Kisielów, w okolicy czterech największych miast Śląska cieszyńskiego- Cieszyna, Skoczowa, Ustronia i Wisły. Nasze gospodarstwo oferuje swoim gościom noclegi w 5 pokojach (3-4 osobowych). Każdy z naszych pokoi posiada własną, nową łazienkę. Do dyspozycji gości jest osobna kuchnia, kompleksowo wyposażona. Znajduje się ona na tym samym poziomie co pokoje. Wszystkie pomieszczenia łączy przestronny hol. Istnieje możliwość zamówienia obiadów u właścicieli. Zaraz obok agroturystyki znajduje się spokojny bar oraz sklep.

Całoroczne domki drewniane w Buczkowicach koło Szczyrku

Wynajmujemy dla wczasowiczów całoroczne domki drewniane w Buczkowicach koło Szczyrku w górach Beskidach. Oferujemy domki z pełnym węzłem sanitarnym, 8 osobowe z kominkiem i TV. Na zyczenie gości organizujemy różnorodne imprezy. Posiadamy miejsca parkingowe oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Agroturystyka Kołodziejówka=tanie noclegi, miły wypoczynek, smaczna kuchnia

Chcesz wypocząć na świeżym powietrzu? W ciszy i spokoju z dala od hałasu i zgiełku cywilizacyjnego? Potrzebujesz wygodnych noclegów i smacznych regionalnych posiłków? A do tego w możliwie najniższych cenach? Jeśli tak – to gospodarstwo agroturystyczne spełni Twe oczekiwania! Odwiedź naszą stronę i zadzwoń. Nie zwlekaj – przyjedź a poczujesz pozytywny przypływ energii!

agroturystyka beskidy koszarawa

Aktywne gospodarstwo agroturystyczne "Zagroda Pod Halą" w Koszarawie pow. Zywiecki Zaprasza na wypoczynek. Najwyżej położone gospodarstwo 965m n.p.m. oferuje komfortowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, domową kuchnie, salę kominkową, telewizyjną oraz wiele innych atrakcji.

AGROTURYSTYKA U PANI MARII

Miły wypoczynek w przytulnych pokojach gospodarstwa agrotururystycznego nad brzegiem rzeki Soły wśród gór i lasów Beskidu Żywieckiego, lekiem na stres i zmęczenie. Smaczna domowa kuchnia.
Obiekt usytuowany 80m od rzeki Soły, za rzeką las, dobry dojazd. Położenie obiektu na obrzeżach miejscowości w odległości 50 - 100m znajdują się: sklep Biedronka oraz prywatny sklep spożywczy - prasa, bar. Do dyspozycji gości 4 pokoje od 2 do 5 - osób, ponadto mieszkanie wakacyjne (9 osób) - dwie sypialnie, kuchnia, przedpokój, łazienka.

NOCLEGI W GÓRACH TANIO!!!WIELE ATRAKCJI

Zapraszam na noclegi do przepięknej miejscowości Meszna położonej 4 km od Szczyrku. Piękna okolica, miła atmosfera. WIELE ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH DLA MIŁOŚNIKÓW PIESZYCH WĘDRÓWEK I OSÓB UWIELBIAJĄCYCH SPORTY ZIMOWE. POLECAM!!!

Kwatera Agroturystyczna "U Kąkola"

Kwatera Agroturystyczna „U Kąkola” położona jest w małej miejscowości – Rycerce Dolnej - w Beskidzie Żywieckim. Posiadamy 52 miejsca noclegowe, wypożyczlnie sprzetu narciarskiego i wałsny oświetolny wyciąg.

Kamesznica - agroturystyka, kolonie, obozy, Beskidy

Zapraszamy do Kamesznicy. Jeżeli szukasz miejsca na wypoczynek, organizujesz rekolekcje, obozy, kolonie dla dzieci i modzieży, chcesz odpocząć wraz z rodziną od zgiełku i hałasu miasta to nie możesz trafić lepiej.