agroturystyka w bieszczadach

DODAJ STRONĘ W TEJ PODKATEGORII

Kolejka Bieszczadzka

Cudowna zieleń, imponujące widoki, cisza przerywana zaledwie pomrukami natury - to zawsze przybywa na myśl jak przywołamy sobie Bieszczady. Kolejka bieszczadzka to osobliwa atrakcja dla drobiazgowych globtroterów, jednakowo jak malownicze szlaki turystyczne lub zabytki. Mamy też ufność, że nasze domki Bieszczady zaskoczą Państwa wygodą i klimatem. Pod warunkiem, że szukacie wytchnienia od miastowego zgiełku lub odosobnienia gigantycznych gór jest to idealny pomysł!

Agroturystyka w Bieszczadach - Polańczyk

Agroturystyka to przede wszystkim kontakt z przyrodą, odetchnięcie, a więc ucieczka od strasznego zgiełku. Najistotniejszą atrakcją takich wakacji jest także ich niekonwencjonalność, powiązana z tym cisza i spokój oraz odpoczynek od zgiełku miasta i codziennego zabiegania. Polańczyk to doskonały punkt wycieczkowy, skąd można wyruszyć w wiele interesujących miejsc. Tarnica to najbardziej atrakcyjny punkt widokowy w polskich Bieszczadach, a oprócz pięknej panoramy pobliskich grzbietów Bieszczadów, w pogodne dni można zobaczyć wierchy wschodniej partii gór oraz odległe szczyty Gorganów.

Gospodarstwo Agroturystyczne Solina

Gospodarstwo Agroturystyczne " U Mamy " Polańczyk położone w sercu Bieszczadów proponuje noclegi w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W okolicy jest malowniczy zalew Solina. Baza noclegowa to domki drewniane umiejscowione w zacisznym miejscu.