agroturystyka lubelskie

DODAJ STRONĘ W TEJ PODKATEGORII

Ekowczasy - Agroturystyka nad Bugiem,

Gospodarstwo położone nad Bugiem w Woli Uhruskiej na Polesiu.Piękne lasy sobiborskie ,szlaki rowerowe,piesze.Cała kondygnacja z osobnym wejściem dla gości.Na dole jadalnia,aneks kuchenny i lodówka.Pod mieszkaniem zadaszenie miejsce na grilla i ognisko.Oferujemy wyżywienie pełne lub same obiady na umówioną godzinę.Mamy też rowry (5 sztuk)Właścicielka jest przewodnikiem po Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.Zapraszamy do Nas na Polesie!!!.

Spływy Wieprzem

Serdecznie witamy na naszej stronie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy wypożyczalnią kajaków, oferujemy spływy kajakowe Wieprzem, Spływy Bystrzycą oraz Spływy Bugiem. Nasza wypożyczalnia kajaków działa już od wielu lat ciesząc się dobrą opinią wśród wszystkich naszych klientów. Oferujmy spływy Wieprzem od pięknego Roztocza gdzie rzeka rozpoczyna swój bieg, aż do Dęblina. Różnorodność piękna Wieprze zachęca do wędrówki kajakowej na każdym jej etapie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Gospodarstwo Agroturystyczne Chutor Deniszczuki

Gospodarstwo Agroturystyczne Chutor Deniszczuki. Gospodarstwo zlokalizowane jest na terenie lubelszczyzny, Polesia Lubelskiego. Gościom oferujemy dania kuchni kresowej i jarskiej, dostęp do prywatnego jeziora i lasów. Gorąco zapraszamy!!

Gospodarstwo M.D. Gasińskich w Chodlu

Gospodarstwo Agroturystyczne "Koniczynka" położone jest na skraju lasu sosnowego w odległości 300 m od rzeki Chodelki i 1 km od zalewu. Do wynajęcia 3 pokoje trzyosobowe i 2 pokoje w "Domu Babci Natalii" w odległości 800 m od gospodarstwa. Do dyspozycji gości są oddzielne kuchnie z jadalniami. Gospodyni oferuje śniadania, kolacje, obiady i obiado-kolacje. Do dyspozycji gości są trzy konie oraz kucyk dla starszych dzieci, można korzystać z wyjazdów w teren, rajdów konnych bądź pod okiem instruktora uczyć się jazdy. Zimą organiazujemy kuligi. Można również przyjechać z własnym koniem. Możliwość nauki rzeźbienia w drewnie, zakupu rzeźb, pamiątek oraz majsterkowania w zakładzie stolarskim.Ciekawa atrakcją jest mini - muzeum dawnych narzędzi stolarskich znajdujące się w gospodarstwie. W gospodarstwie można też wypożyczyć rowery i wybrać się na wycieczkę rowerową w Dolinę Chodelki bądź na plażę nad zalew.