agroturystyka podkarpacie

DODAJ STRONĘ W TEJ PODKATEGORII

Agroturystyka Zielony Gaj

W naszej ofercie znajdują się cztery pokoje dwuosobowe, z czego dwa posiadają osobne łazienki, a dwa wspólną. W każdym pokoju znajduje się telewizor (z dostępem TV SAT), szafa, dwie szafki nocne, lustro, stół, dwa krzesła. Na terenie domku znajduje się wyposażona kuchnia, a w ogólnodostępnym salonie kominek. Na terenie domku można korzystać z internetu.Położenie naszego gospodarstwa sprzyja również organizowaniu jednodniowych wycieczek w Bieszczady, Beskid Niski, miejscowości uzdrowiskowych - Iwonicz Zdrój (45 km), Rymanów Zdrój (49 km), Wysowa (106 km), Krynica (110 km).

Nad panna

Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego polozonego w pieknej dolinie ,wsrod lasu.Cisza i spokoj , kontakt z dzika natura,liczne szlaki piesze i rowerowe sprzyjaja wspanialemu odpoczynkowi.Na wyciagniecie reki Bieszcsady Slowacja czy tez gorace zrodla na Wegrzech.Dodyspozycji pokoje z laziekami (12 miejsc)

Agroturystyka Pod wiatrakami

Agroturystyka "Pod wiatrakami" jest wspaniałym miejscem jeżeli chcesz odpocząć, zregenerowac siły. Z dala od miejskiego zgiełku, można cały swój czas poświęcić aby bliżej poznać przyrode, jej tajemnice i urode. Pomaga w tym piękny teren i farma wiatrakowa położona niedaleko naszej posesji. Chcesz odpocząć? To miejsce jest dla Ciebie.