agroturystyka świętokrzyskie

DODAJ STRONĘ W TEJ PODKATEGORII

Noclegi Podzamcze

Jeśli planujesz urlop w Świętokrzyskiem i chcesz zobaczyć największe atrakcje regionu – postaw na nasze gospodarstwo agroturystyczne. Znajdujemy się pod Chęcinami – miastem o bogatej historii oraz wielu atrakcjach. Odwiedź chęciński zamek, Jaskinię Raj, czy też udaj się na spacer jednym ze szklaków turystycznych. A gdy zechcesz odpocząć, czekać na Ciebie będą domowe obiady, komfortowe pokoje oraz kort tenisowy. Serdecznie zapraszamy przez cały rok!

Agroturystyka Gór Świętokrzyskich

Góry Świętokrzyskie kojarzą się z Kielcami, http://youtu.be/Jra6ww-uxEQ http://youtu.be/hMHTcxKntEI http://youtu.be/PYuw8a8anY4 http://youtu.be/XwYTQcSKAio http://youtu.be/E0WB92aQsYM http://youtu.be/YFhn_By4dnY Pasmem Łysicą, Łysogór, http://youtu.be/PGhBZmwnSiM Świętym Krzyżem http://youtu.be/7mJlwooEcZ8 http://youtu.be/Y6H6CiV1u50 http://youtu.be/UDNVgyKBReo Nową Słupią. objęte Świętokrzyskim Parkiem Narodowym. To także jaskinia Raj i Chęciny http://youtu.be/FhzLdXk5c8U Góry Świętokrzyskie to kraina od Skarżyska Kamiennej , Starachowice na północy, http://youtu.be/z9aKM5w3lQg http://youtu.be/UIcLjQ6dDv8 aż po Opatów, Klimontów i Staszów na południu. Co prawda Góry Świętokrzyskie to najniższe z polskich gór, ale za to najstarsze. No i wskaźnik liczby legend najwyższy w Polsce. Szczególnie Pasmo Jeleniewskie – najbardziej dzikie i niedostępne. Warto odwiedzić także Pasmo Klonowskie, najbardziej widokowe ,oraz Oblęgorskie. Ciekawym punktami w Góry Świętokrzyskie na zachód http://youtu.be/D78pYGGahUU jest Góra Perzowa i Pasmo Dobrzeszowskie Gór Świętokrzyskich. Na jej szczycie założono rezerwat przyrody „Góra Dobrzeszowska” z Kamiennym Kręgiem oraz owiana legendą góra Miedzianka. Szczyt zachodni w Górach Świętokrzyskich, zachodni kraniec Grzbietu Chęcińskiego http://youtu.be/YYX1icZdoF8

Agroturystyka,Góry Świętokrzyskie,w dolinie wilkowskiej

DOM U STÓP ŁYSICY W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH W DOLINIE WILKOWSKIEJ. Miejscowośc -Grabowa 4 obręb Św.Katarzyny .gm.Bodzentyn.woj.Kieleckie.. 5 pokoi 1-4 osobowe. łącznie 22 miejsca.Pojedynczych-12 miejsc. W każdym pokoju TV, 2-u osobowe łoże oraz wersalka. 2 łazienki. Osobno kuchnia i jadalnia z pęłnym wyposażeniem[możliwośc wykupienia wyżywienia]. Ogrodzone parkowanie . Plac zabaw dla dzieci. Grill i ognisko przy altanie, Mała zagroda zwierząt-kozy,kury,gęsi,króliki-frajda dla dzieci. Las pełen grzybów i malin w odległości 50m . Zalew z rybami dla wędkarzy i płażą z ratownikiem-800m. Wyciągi narciarskie[wypożyczalnia sprzętu] Organizowanie kuligów i ognisk.Mnóstwo szłaków turystycznych, rowerowych, zabytków, muzea. Cena od 20zl/os/doba do 50zl/os/doba .Zależy od wieku dzieci, wielkości grupy, długości pobytu, świątecznych okresów. Rezerwacja telefonicznie lub maill. dareklesnik@interia.eu nadia.skiba1@amorki.pl Zapraszamy przez cały rok . tel-664 715 286 ,880 329 175, 41-310 74 83 41-242 96 39 www.nadia.wczasywpolsce.pl www.wdoliniewilkowskiej.pl

Agro Turystyka Agro-Eko Halinka

Agro Turystyka Halinka w Szymanowicach Dolnych położona jest w dolinie rzeki Koprzywianki w odległości 100 m od zalewu Szymanowskiego i 300 m od lasu. W naszej najbliższej okolicy możemy zwiedzić urocze zabytki Sandomierza i Opatowa: trasę podziemną, wąwóz Królowej Marysieńki, bramę opatowską, góry pieprzowe. W pobliżu Ujazdu zachęcamy do zwiedzania ruin zamku Krzyżtopór. Szczególnie polecamy zwiedzenie Klimontowa starego, żydowskiego miasteczka położonego zaledwie 3 km od Szymanowic. W tym pięknym miasteczku warto zobaczyć synagogę z dwoma pięknymi kościołami: jeden barokowy na styl Bazylki Rzymskiej, drugi renesansowy. Szymanowice Dolne to mała agroturystyka z licznymi wzgórzami i wąwozami w otoczeniu pięknych lasów z przepięknymi ścieżkami rowerowymi. Przy zalewie znajduje się wydzielone kąpielisko wraz z boiskami rekreacyjnym do piłki nożnej i siatkówki plażowej. Sympatyków wędkowania zapraszamy na ryby - w naszym zalewie można złowić szczupaka, karpia, linkę, okonia czy karasia, natomiast w rzece Koprzywianka można połowić pstrągi, płotki czy też raki.

Agroturystyka Świętokrzyskie Nowa Słupia

Agroturystyka - Świętokrzyskie . Witamy Zapraszamy na "agrowczasy w siodle" z doświadczonym instruktorem w przepięknie położonej okolicy w Górach Świętokrzyskich koło Nowej Słupi. - Agroturystyka w Górach Świętokrzyskich to wspaniała forma wypoczynku na wsi. Z dala od miast, zanieczyszczeń i ruchliwych dróg. Malownicze krajobrazy, piękna okolica położona wsród lasów Świętokrzyskiego Parku Narodowego, sprawi że znajdziesz tu ciszę , spokój i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Masz też możliwość aktywnego wypoczynku - żeby np. zrzucić zbędne kilogramy i odzyskać formę fizyczną : - nauka jazdy konnej pod okiem instruktora, - zwiedzanie okolicy - wycieczki konne, - wycieczki rowerowe, - zimą kulig, - możliwość rekreacyjnej pracy przy gospodarstwie - to wspaniała odskocznia od codzienności, rozrusza Twoje mięśnie i dotleni organizm. - W niewielkiej odległości znajduje się 1000-letni klasztor Benedyktynów na Świętym Krzyżu. W jego podziemiach można zobaczyć kryptę grobową z ciałem Jeremiego Wiśniowieckiego oraz dwa muzea: - MUZEUM MISYJNE MISJONARZY OBLATÓW MARYI NIEPOKALANEJ - MUZEUM PRZYRODNICZO - LEŚNE ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PARKU NARODOWEGO link: http://www.kielce.uw.gov.pl/index.php?str=124 - Ponadto można podziwiać Gołoborza Gór Świętokrzyskich, Świętokrzyski Park Narodowy, w pobliżu znajduje się Góra Chełmowa-Rezerwat Modrzewia Polskiego - największy w Europie. Liczne szlaki turystyczne zachęcają do wycieczek pieszych i rowerowych. - Gospodarstwo jest doskonałą bazą wypadową w najciekawsze miejsca regionu świętokrzyskiego: ( Kielce, Święty Krzyż, Łysica, Bodzentyn, Świętokrzyski Park Narodowy, Jaskinia Raj, Skansen w Tokarni, Zamek w Chęcinach, Klasztor Karczówka, Park Jurajski w Bałtowie, Sandomierz, Zamek "Krzyżtopór" w Ujeździe, Oblęgorek H.Sienkiewicza, Dąb Bartek ) oraz wiele innych atrakcyjnych miejsc turystycznych. Oferujemy: - pokoje 1, 2, 3, 4 - osobowe, - możliwość wyżywienia, - kuchnia do dyspozycji, - nauka jazdy konnej, wyjazdy konne w teren , hipoterapia, - kulig, - grill, ogniska, - aktywny wypoczynek na wsi - możliwość rekreacyjnej pracy w gospodarstwie, - organizowanie uroczystości, spotkań, imprez (np. sylwestrowych, karnawałowych itp.) - do 30 osób - ceny ustalane indywidualnie. zniżki dla dzieci do 10 lat adres: Anna Piasecka Rafał Piasecki Cząstków Stary 11 26-006 Nowa Słupia woj. Świętokrzyskie e-mail : agrowczasy@gmail.com anna_piasecka-agro@o2.pl

Agropensjonat Swierkowe Wzgórze

Do dyspozycji gości mamy-16miejsc noclegowych w pokojach 2-3osobowych z łazienkami,salę konferencyjną na 20miejsc,apartament z kominkiem,salę bilardową z drinkbarem i kominkiem,wielki salon z kominkiem,hektarową działkę,z miejscem na gril i ognisko,wypożyczalnię rowerów.Obok nas wyciągi narciarskie i kąpieliska.

Agroturystyczne Gospodarstwo nad zalewem Chancza

Serdecznie zapraaszamy na wypoczynek do naszego gospodarstwa.Do dyspozycji gości przeznaczamy 4 - pokojowy dom, w podwórzu pełnym kwiatów i zieleni.Duże, zielone, pełne kwiatów podwórko, z piaskownicą, huśtawką, hamakiem, stołem z ławkami, basenikiem, ogniskiem, grillem i leżakami pozwala na relaks. Wieczorem zapraszamy zaś naszych gości do skorzystania z grilla lub usmażenia kiełbaski nad ogniskiem. Zapraszamy na nasza strone internetowa:http://www.krystynakubacka.go.pl

Gospodarstwo agroturystyczne ”Chata pod lasem”, woj. świętkorzyskie

Gospodarstwo agroturystyczne “Chata pod lasem”, które zlokalizowane jest w pięknej miejscowoci Radomice, woj. świętokrzyskie, okolica miasta Kielce zaprasza serdecznie gości na agrowakacje i wczasy. Niedaleko gospodarstwa znajdują się Góry Świętokrzyskie, piękne lasy, rzeka Czarna Nida.

LESNE ZACISZE

Znajdujemy się 22km od centrum Kielc Na gości czekają: oddzielny budynek wyłącznie do ich dyspozycji, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki,plac zabaw dla dzieci, zwierzyniec, dwa stawy hodowlane z możliwością wędkowania, kąpielisko, jazda konna, malownicza okolica, chata grillowa i piękny las.

Agroturystyka Góry Świętokrzyskie

Agroturystyka - Góry Świętokrzykie. Gospodarstwo ekologiczne, a w nim konie, kozy, krowy i inne zwierzęta. Dobra, obfita, domowa kuchnia, także alternatywna. Najlepsza, sprawdzona baza wypadowa do zwiedzania Regionu Świętokrzyskiego! Oferta całoroczna!

Świętokrzyskie Ranczo Boża Wola Konie

Gospodarstwo agroturystyczne Ranczo Boża Wola leży w Przedborskim Parku krajobrazowym, woj. Świętokrzyskie. Do dyspozycji gości dwa domki do wynajęcia. Na miejscu konie, a raczej koniki polskie, rowery górskie. Okolica to łagodne wzniesienia pokryte po horyzont lasami. Trzy rezerwaty, w tym dwa w zasięgu wzroku. U nas jazda konna i rowery gratis. Dobre miejsce aby oderwać się od wielkomiejskiego gwaru oraz na wakacje w siodle.