Agroturystyka Wodny Świat

Wodny Świat do oferta domków na Kaszubach. Nasz obiekt agroturystyczny zlokalizowany jest w Ostrzycach – około 13 km od Kartuz, 25 km od Kościerzyny. Domki mieszczą się na pięknej wyspie, otoczone są jeziorem i malowniczymi krajobrazami. W ofercie posiadamy wygodnie urządzone domki z tarasami. Zapewniamy miejsce na grilla oraz łowisko dla wędkarzy. Naszą specjalnością są nie tylko całoroczne noclegi, ale także organizacja wesel, komunii, chrzcin, ślubów w plenerze, firmowych imprezy integracyjnych. Dysponujemy nowoczesną salą bankietową na 150 osób, w lecie proponujemy również drugą salę taneczną.

Gospodarstwo Agroturystyczne Grzybowo

Serdecznie zapraszamy już teraz do hodowli danieli oraz do wypoczynku w naszym gospodarstwie agroturystycznym „Grzybowo” w Polnicy. W tej przepięknie położonej w pradolinie Brdy można poczuć radość z obcowania z naturą, znaleźć się pośród zielonych lasów i urokliwych jezior, na skraju Borów Tucholskich i Zaborskiego Parku Krajobrazowego. Gwarantujemy komfortowe warunki do wypoczynku oraz atrakcyjne ceny.

Kaszuby agroturystyka

Najciekawsze miejsca na Kaszubach, Kaszuby Agroturystyka. Każdy zakątek Kaszub zasługuje na uwagę. Zatykające dech w piersiach krajobrazy, malownicze rzeki i jeziora, czy też architektura i kultura ziemi kaszubskiej. Poniżej został przedstawiony zaledwie mały wycinek ciekawych miejsc na Kaszubach - miejsc, których nie sposób ominąć spędzając urlop w Ostrzycach.