Agroturystyka Rząsiny

Agroturystyka "Ranczo u Bodzia" to miejsce położone w malowniczej wsi u podnóża gór Izerskich. Naszych Gości czeka moc atrakcji, pełen wór wspomnień i niezapomniane przeżycia. Ranczo u Bodzia to miejsce któremu towarzyszy rodzinna atmosfera. Pomożemy Państwu poznać nasze piękne okolice, poczęstujemy ekologiczną żywnością, zaprosimy do stadniny, czy też zaproponujemy łowienie ryb w jednym z naszych stawów.

Agroturystyka u Joli

W naszym obiekcie oferujemy 5 komfortowo wyposażonych pokoi. Miejsce na nocleg przygotowane jest w 2, 3, i 4 osobowych pokojach. Nasza lokalizacja to niemalże sąsiedztwo szczytu Snieżki - najwyższego wzniesienia Karkonoszy. Niezapomniane widoki gwarantowane - bez dodatkowych opłat. Okolica opiewa w tereny zielone i spokojne, co sprzyja odpoczynkowi. Posiadamy miejsce do grilowania. Pokoje w większości wyposażone są w swoje łazienki i TV. Nasi goście mają do dyspozycji osobną kuchnię oraz salę kominkową z bilardem plus sauna.

Agroturystyka w Karkonoszach

POLECAMY POKOJE Z ŁAZIENKAMI,TV,ANEKSEM KUCHENNYM,GNIAZDKIEM INTERNETOWYM.DUŻYTEREN REKREACYJNY,ŁOWIENIE RYB,TURYSTYKA PIESZA I ROWEROWA.PIĘKNE WIDOKI,OGNISKO,GRILL,STÓŁ PINGPONGOWY,JAZDA KONNA,PLAC ZABAW,PARKING.

Karkonosze

Daleko od szosy - Karkonosze, Rudawy Janowickie,Gór Kaczawskie i Góry Izerskie - mapa karkonoszy - Zapraszamy do najbardziej zacisznych miejscowości w tych górach. Hotele. Kwatery. Agroturystyka. Jeśli szukasz ciszy i spokoju, tu znajdziesz coś dla siebie.

Hermanówka Jagniątków - agroturystyka w Karkonoszach, wczasy, noclegi w górach.

Hermanówka - kameralny pensjonat w Karkonoszach. Pensjonat agroturystyczny w górach w zacisznej kotlinie nad brzegiem potoku, na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego zapewnia noclegi, wczasy a także atrakcyjne weekendy w górach. W pobliżu Szklarska Poręba i Karpacz.