Abel - Domek na Kaszubach nad jeziorem - 8 osób

Nasze domki letniskowe znajdują się na Kaszubach 100 metrów od jeziora Rzuno W naszych domkach letniskowych na poddaszu przygotowano cztery wygodne sypialnie, co sprawia, że na urlop może łącznie udać się od 8 do 12 osób. Pierwsze piętro to miejsce na odpoczynek i rozrywkę – znajduje się tutaj salon z kominkiem i telewizorem, a także bawialnia. Obok mieści się aneks kuchenny i nowoczesna łazienka z prysznicem. Parter to przede wszystkim spora kuchnia, całkowicie wyposażona w niezbędne sprzęty, i duża jadalnia. Znajduje się tutaj też niewielka toaleta. Przy domu mieszczą się trzy tarasy, zaś cały teren jest ogrodzony i posiada wyznaczone miejsce na grilla i wygodne meble ogrodowe. Korzystając z piękna okolicznych lasów można zorganizować liczne wędrówki piesze w ich głąb. Dla fanów spokojniejszego wypoczynku polecamy piaszczystą plażę nad jeziorem Rzuno, tylko 90 metrów od domku. Nieco dalej rozciąga się strzeżone kąpielisko z bezpieczną zjeżdżalnią czy sprzętami wodnymi do wypożyczenia.  

Bogusiewo Powiew natury

całoroczny dom, położony w malowniczej wsi Mołowiste z doskonałym dojazdem i usytuowaniem nad jeziorem Serwy z bezpośrednim dostępem do wody, własną plażą i pomostem . Jeśli w życiu codziennym masz dosyć zgiełku i gwaru miasta, pędzisz, a 24 godzinna doba jest dla Ciebie za krótka, warto podczas urlopu odreagować i udać się do miejsca gdzie uda się zatrzymać ten nieuchronnie pędzący czas… Nasycić się ciszą i poczuć powiew natury!

Murowane domki nad Jeziorem Sławskim

O Nas Nasz ośrodek to magiczne miejsce w pobliżu Jeziora Sławskiego, otoczone ze wszystkich stron przez bogate w grzyby i jagody bory sosnowe i mieszane, tworzące niepowtarzalny mikroklimat. To istny raj dla grzybiarzy i miłośników leśnych wycieczek. Na dużą uwagę zasługuje kilkusetletni dąb – pomnik przyrody, od którego pochodzi nazwa ośrodka i całej osady - Lubogoszcz – Dąb. Ośrodek jest nieco oddalony od zgiełku wczasowych miejscowości, co sprawia, że można się tu czuć bezpiecznie i naprawdę odetchnąć… Oddajemy do Państwa dyspozycji trzy budynki, w których mieści się 16 pokoi oraz: ■ogólnodostępne, w pełni wyposażone anneksy kuchnne z jadalnimi ■sala kominkowa ■sala bankietowa na ok. 60 osób