Zbczno agroturystyka jeziora

Mieszkania i pokoje 2-4os.obiady świąteczne, warzywa, owoce z uprawy własnej ekologicznej, pyszne ciasta, własny nabiał i wędliny, kuchnia z wyposażeniem. Spływy kajakowe, kucyki, osiołki, plac zabaw, grill, trasy rowerowe, jazda konna, [url=http://]www.zbiczno.eu[/url]

Agrowczasy na Kaszubach

Witamy w gospodarstwie agroturystycznym "Dar Losu". Dom nasz znajduje się w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, na pograniczu dwóch kaszubskich wsi letniskowych (Gołubie, Szymbark), w znanym z niezapomnianych widoków Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Lokalizacja domu wśród lasów jezior i wzgórz morenowych sprawia, że jest on idealnym miejscem do całorocznego wypoczynku. Lato na kaszubach to przede wszystkim wypoczynek nad wodą. Czyste jeziora zachęcają do kąpieli, a także do skorzystania z szerokiej oferty wypożyczalni sprzętu wodnego (kajaki, łódki, rowery wodne, windsurfing). Kaszuby to również niezliczona ilość szlaków turystycznych (pieszych i wodnych), rezerwatów przyrody, stadnin, muzeów, ogrodów botanicznych, miejsc zacisznych, często jeszcze nie odkrytych. Lasy kaszubskie obfitują w grzyby, jagody, borówki, jeżyny. Jeziora zapraszają wędkarzy. Przyroda tak obdarowała Kaszuby, że również zimą nie sposób jest tu się nudzić. Dom nasz jest położony w odległosci około 2 km od najwyższego wzniesienia na całym Niżu Środkowoeuropejskim, jakim jest Wieżyca. Narty zjazdowe, biegowe, łyżwy, kuligi z pochodniami, to propozycje na zimowe spędzanie czasu w naszym gospodarstwie. Bogactwo przyrody i głęboko zakorzeniona tradycja kaszubska sprawiają, że wypoczynek na Kaszubach jast niezwykle atrakcyjny i na długo pozostaje w pamięci turysty.

Agroturystyka Turystyka Wczasy

Strona Centrum Informacji Turystycznej miast partnerskich Bobolice - Demmin .CIT Bobolice Znajdziesz tutaj informacje o mieście i gminie Bobolice . Oferta turystyczna , gospodarstwa agroturystyczne , informacja turystyczna , wypoczynek , wczasy , zabytki . Galeria zdjęć , prezentacje Bobolic i okolic zapraszamy .