Czarter jachtów mazury

Jeżeli nie wiesz dokąd się wybrać na odpoczynek, a chcesz zaznać niezapomnianą wakacyjną przygodę to zapraszamy na czarter jachtów do naszego portu Sailor. Wszystkie nasze jachty są wygodne i zamożnie wyekwipowane w niezbędny osprzęt. Dajemy okazały zasięg przecen oraz konkurencyjne ceny. Proponujemy także rejsy zagraniczne takie jak czarter jachtów w Grecji czy Chorwacji. Wejdź na naszą witrynę i zobacz naszych partnerów tudzież zapoznaj się z szczegółową ofertą a także skontaktuj się z nami i przekonaj się , że warto.

Szkuner - czarter jachtów i motorówek na Mazurach

Szkuner to czarter jachtów i motorówek w Węgorzewie na Mazurach.Nasze czartery na Mazurach - to propozycja dla każdego, kto ceni swój wolny czas i lubi aktywnie wypoczywać. Do Państwa dyspozycji oddajemy szybką łódź motorową, kuter wędkarski oraz jacht żaglowy Sportina 595. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo zorganizować atrakcyjny wypoczynek zarówno dla rodziny jak i przyjaciół.

Gazeta Turystyczna Warmii i Mazur

Witajcie w Gazecie Turystycznej Warmii i Mazur! Będziemy Was tu informować o ciekawych i godnych uwagi wydarzeniach na Warmii i Mazurach, wzbudzać ciekawość artykułami o różnorodnej tematyce, zachwycać artystycznym ujęciem rzeczywistości na fotografiach. Będziemy zaskakiwać Was pomysłowością, oryginalnością, skłaniać do podzielenia się z nami refleksjami, wrażeniami, wspomnieniami na Forum Turystycznym oraz zachęcać do rozmowy na żywo z ciekawymi ludźmi na Czacie Turystycznym. Na wirtualnych stronach Gazety Turystycznej będziemy zwracać Waszą uwagę na to co ważne i wartościowe, radzić, opisywać, ale przede wszystkim kusić. Tak, kusić i przekonywać do aktywnego spędzania wolnego czasu razem z nami, którzy skromnie nazywamy się turystami! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!