Val di Fiemme

Zachęcamy do jazdy na nartach w Val di Fiemme. Jest to rozwiązanie, na które decyduje się coraz większe grono osób. Trasy są świetnie przygotowane, widoki są przepiękne a na jedzenie w hotelach nie można narzekać. Krótko mówiąc, po prostu nie można się do niczego przyczepić. Jeżeli macie jakieś wątpliwości, natychmiast je porzućcie i przyjedźcie do nas.

Na narty w Dolomity

Strona internetowa PoraNaNarty.pl, jedź na narty w Dolomity, czyli gdzie spędzić urlop w Dolomitach. Najlepsze kurorty włoskie i trasy narciarskie. Ponadto porady jak dobrze przygotować się do sezonu narciarskiego. W jaki sposób przygotować sprzęt narciarski i jak rozplanować zimowe wypady narciarskie. Jak spędzić wspaniały rodzinny urlop na stoku narciarskim czyli na narty z rodziną.

WYCIĄG NARCIARSKI NOWA MORAWA - Stronie Śląskie , narty w Masywie Śnieżnika

WYCIĄG NARCIARSKI w Nowej Morawie koło Stronia Śląskiego położony jest w Masywie Śnieżnika ,na zboczu G�ry Zawada o wysokości 807m.n.p.m.Stok sztucznie oświetlony i ratrakowany , czynny codziennie w sezonie zimowym od 09.30 do 21.00.

Polskie Stacje Narciarskie - wyciagi, warunki, cenniki, trasy

Strona internetowa poswiecony stacjom narciarskim znajdujacym sie na terenie Polski. Znajduje sie tu stale rozwijana baza danych o wyciagach zawierajaca miedzy innymi informacje takie jak dlugosc i stopien trudnosci stokow, przepustowosci wyciagow oraz dodatkowe udogodnienia dla narciarzy. Dodatkowo na stronie znajduja sie czesto uaktualniane informacje o warunkach atmosferycznych takie jak temperatura i ilosc sniegu. W zalozeniu strona ma pomoc odwiedzajacym w wybraniu odpowiedniego dla nich wyciagu do wyjazdu na narty.

Wyciągi i trasy narciarskie, kolej linowa - Czantoria, Ustroń

Ustroń, Beskidy - kolej linowa Czantoria. Wyciągi i trasy narciarskie, komunikat pogodowy, turystyka latem i zimą. Narty i snowboard w Beskidach. Wyciągi narciarskie Faturka, Stokłosica oraz Solisko. Naśnieżane trasy narciarskie.

Instruktor narciarski

IKATUR posiada licencję Szkoły Narciarskiej Polskiego Związku Narciarskiego na sezon 2006/2007. W naszej ofercie znajduje się szkolenie narciarskie w pełnym zakresie: nauka jazdy dla początkujących, doskonalenie jazdy na nartach na poziomie średnim i zaawansowanym, w tym również elementy nowych technik narciarskich i jazdy poza trasami, nauka jazdy sportowej na tyczkach, kursy kadrowe na stopnie instruktorskie PZN.