Biuro Turystyczne Jupiter

Biuro Turystyczne Jupiter z Warszawy posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji wycieczek krajowych i zagranicznych. Oferuje ono wyjazdy kolonijne dla dzieci i młodzieży do wielu sprawdzonych miejsc w kraju oraz za granicą. Posiada ono sprawdzone bazy noclegowe, korzysta z dobrej bazy transportowej, a także współpracuje na miejscu z doświadczoną kadrą pilotów, przewodników, animatorów.

Rejsy żeglarskie

Wakacje to okres przygód i aktywnego wypoczynku. Doskonałym rozwiązaniem na spędzenie wolnego czasu są kolonie czy też obozy. Poszukując najlepszego rozwiązania na niezapomniany wypoczynek dla swojej pociechy warto wybrać odpowiednią placówkę, która oferuje rozmaite kolonie letnie lub obozy młodzieżowe. Tego typu wyjazdy pozwalają na ciekawe i aktywne spędzenie czasu oraz uczą dzieci przebywania oraz współżycia w większej grupie. Kolonie sprawiają, że ich uczestnicy mogą wypocząć nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

PROMO-SPORT Obozy sportowe

PROMOSPORT to grupa młodych ludzi z pasją - trenerów, instruktorów, pedagogów szkolnych - absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego i wyższych szkół pedagogicznych. Kadra składa się więc ze specjalistów w swoich dziedzinach, starannie dobranych do specyfiki pracy z dziećmi, gdyż to one są dla nas najważniejsze i to dla nich założyliśmy naszą firmę. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich dzieci w wieku szkolnym. Podstawową zasadą, którą się kierujemy, jest wychowywanie przez sport i zabawę. Chcemy pomagać Państwa dzieciom w odkrywaniu sportowych pasji, by potem starannie je pielęgnować i wspomagać ich rozwój.

Aktywne obozy językowo sportowe

Przygotowany przez nas autorski program obozu łączy naukę języka angielskiego z aktywnym wakacyjnym wypoczynkiem. Naszym głównym celem jest wszechstronny rozwój młodych ludzi, ich talentów językowych, sportowych, artystycznych oraz osobowości.