przewodnik turystyczny

DODAJ STRONĘ W TEJ PODKATEGORII

Teneryfa

KierunekTeneryfa.com to serwis internetowy będącym kompendium wiedzy o Teneryfie. Portal jest bogaty we wszelkie treści dotyczące wyspy. Znajdziesz tutaj informacje o najciekawszych atrakcjach turystycznych wyspy. Dowiesz się gdzie znaleźć wolne miejsca do spania. Klimat Teneryfy zostanie Ci zaś przybliżony za pomocą bloga filmowego. Z serwisem zapoznasz się ze skomplikowaną historią wyspy, będziesz mógł podążać śladami delfinów. To bogata skarbnica wiedzy przy pomocy, której zorganizowanie wakacji życia będzie bajecznie proste.

serwis turystyczny Sudetów Środkowych

Góry Tajemnic to turystyczny serwis Sudetów Środkowych. Przewodnik po mało znanych regionach naszego kraju, nie opisywanych w przewodnikach miejscach które warto zwiedzić przez weekend. Odkryjesz najbardziej tajemniczy region w polskich górach, poznasz historie miejsc których już nie ma. Dowiesz się co to jest Riese i jego tajemnic.

IDEALNE WAKACJE

Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach... Ciekawe opisy, dużo zdjęć i przydatnych informacji dla każdego turysty. Zgodnie ze stwierdzeniem, że każda sztuka kiedyś była współczesna- czyli o architekturze, malarstwie, rzeźbie i o wszystkim co ponadczasowe. Pasjonująca podróż przez Europę różnych epok.

Przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym

Zapraszam do wspólnego spędzenia wolnego czasu w Ojcowskim Parku Narodowym i jego okolicach. Oferuję usługi przewodnickie po wszystkich obiektach na terenie Parku zarówno dla grup zorganizowanych jak i turystów indywidualnych. Wśród zwiedzanych obiektów znajdują się m. in. Zamek w Pieskowej Skale, Jaskinia Łokietka, Jaskinia Nietoperzowa. Poza wycieczkami pieszymi zapraszam wszystkich do spróbowania swych sił we wspinaczce skałkowej oraz zabawach linowych. Programy wycieczek są indywidualnie ustalane z klientem i dostosowane do jego potrzeb i możliwości.

Zwiedzanie Krakowa

Witryna przedstawia ofertę usług turystycznych związaną ze zwiedzaniem Krakowa i jego okolic w towarzystwie licencjonowanego przewodnika miejskiego. Specjalnie dla grup zorganizowanych takich jak szkoły i firmy oferta została wzbogacona o szereg zajęć towarzyszących. Istnieje również możliwość kompleksowej obsługi grupy wraz z zapewnieniem zakwaterowania.

Kwatery Rzym - przewodnik

Jestem autoryzowanym przewodnikiem po Rzymie i jego okolicach. Zapraszam Was do miasta, w którym mieszają się wszystkie style i kultury ludzkie. Skorzystajcie z moich usług, a gwarantuję niezapomnianą podróż i odkrywanie tajemnic miasta Romulusa. Oferuję pomoc w zorganizowaniu waszego pobytu w Rzymie i poza miastem, tworzenie indywidualnych programów zwiedzania, porady w znalezieniu dobrego noclegu, nie tylko w Rzymie, propozycje poruszania sie po mieście, rezerwacje biletów do muzeów. Zabiorę Was w odległe czasy życia miasta i wspólnie poznamy jego historię od czasów zamierzchłych do dnia dzisiejszego, aż na koniec poczujecie się prawdziwymi Rzymianami. Moje wieloletnie doświadczenie zdobyte na bogatym w historie terenie Rzymu pozwala mi zapoznać was z miastem i jego zabytkami w sposób jedyny i niepowtarzalny.