Dwór Kaszubski „Magnat”

W naszej firmie działamy na rynku zarówno realizowania cateringu a także organizowania różnych imprez dla firm oraz klientów indywidualnych już od 2003 roku. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Długi weekend majowy

Gdzie w Polsce spędzić długi weekend majowy. Podpowiadamy jakie rozwiązania wybrać aby zaliczyć weekend majowy w ciekawym miejscu w korzystnej cenie. Weekend majowy to przedsmak wakacji i dlatego gotówkę trzeba zostawić na później. Długi weekend majowy w Zakopanem, w Kołobrzegu, Krakowie czy Wrocławiu wcale nie musi być drogi. Wystarczy skorzystać z okazyjnych ofert last minute lub rezerwować tanie i dobre hotele.

Atrakcje Wisła

Dziś udane imprezy integracyjne w górach nie mogą się obyć bez dobrej zabawy i wielu niezapomnianych atrakcjach i emocjach jakie gwarantuje park linowy. Trasy dopasowane do umiejętności, bezpieczeństwo i opieka profesjonalistów i niezapomniany górski krajobraz na długo pozostają w pamięci. A jeśli tego będzie mało uczestnikom i poszukiwane będą także inne atrakcje Wisła i Przygoda park oferuje także wiele wrażeń podczas wypraw na Quadach lub samochodami terenowymi.

Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny

Profesjonalna szkoła tańca oraz show taneczne, wychodzące na przeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom. STUDIO TAŃCA STYL zajmuje się różnorodnymi formami ruchu: show dance, taniec klasyczny, towarzyski, charakterystyczny, jazz, modern, funky, break dance, hip-hop, akrobatyka i inne. W skład zespołu wchodzą tancerze i choreografowie o dużym dorobku artystycznym i pedagogicznym. NASZE PROGRAMY: Lata dwudzieste, lata trzydzieste... Fiesta, fiesta - hiszpańskie rytmy flamenco i corridy Czar Wiednia - kombinacja tańców standardowych Gorące rytmy Ameryki Południowej - kombinacja tańców latynoamerykańskich Techno Party - połączenie ostrych rytmów muzyki młodego pokolenia z tańcem nowoczesnym Step into the Future - program oparty na muzyce elektronicznej, elementy tańca współczesnego połączone z break dance, hip-hop, funky, akrobatyka Piknik country - w rytmach Dzikiego Zachodu Cygańska biesiada” - tańce romskie i bałkańskie Magia odległych krain - afro-amerykańskie rytmy Cudowny czas prywatek - przeboje lat 50-tych, 60-tych, 70-tych i 80-tych Piekło i niebo - współczesne ujęcie walki dobra ze złem Gorączka sobotniej nocy - niezapomniane przeboje Abby i Bee Gees skojarzone z klimatem takich musicali jak: Hair, Grease i Chorus Line Piracka bijatyka - shanty i nie tylko. SZKOŁA TAŃCA: Zapraszamy na stałe zajęcia taneczne i rekreacyjne: Show Dance Break Dance Rock & Roll Taniec współczesny Taniec orientalny Zajęcia taneczne dla Pań 40+ Indywidualne lekcje tańca dla par Lekcje tańca dla singli.