Wakacje w górach

Zazwyczaj chętnie wybieramy się na wczasy za granicę. To tam chętnie spędzamy swoje urlopy, zaniedbując trochę przy tym nasz kraj. A tutaj też jest wiele do zobaczenia. Autorzy strony piekny.karpacz.pl przekonują, że warto zostać w kraju, i przyjrzeć się bliżej jego nieznanym dotąd zakątkom. Wiele atrakcji znajdziemy w Karpaczu, idealnym miejscu na urlop w górach.

Organizacja imprez firmowych

SG Events proponuje dla Państwa pracowników podróże i wyprawy do różnych regionów polski. W szczególności polecamy sprawdzone przez nas mazury, wyjazd nad morze czy wyjazd w góry. W zależności od pory roku. Czeka tam na Państwa wygodne miejsca noclegowe oraz ciekawe imprezy które mają nacelu zintegrowanie pracowników.

Ośrodek i stok narciarski

Stacja narciarska Koninki składa się z pięciu wyciągów narciarskich o różnych stopniach trudności czynnych codziennie. W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu, gdzie można wypożyczyć sprzęt narciarski, snowboardowy, biegówki, łyżwy lub skorzystać z fachowego serwisu sprzętu. Latem istnieje możliwość gry w tenisa lub koszykówkę a zimą jazdy na łyżwach.

Turystyka - atrakcje turystyczne

Turystyka w Polsce to główna tematyka naszego portalu, zapraszamy do czytania tekstów prezentujących najciekawsze rezerwaty przyrody, szlaki turystyczne oraz zamki i pałace. Wśród wielu kategorii turystyki na szczególne wyróżnienie zasługuje turystyka górska, która zdobywa coraz liczniejsze grono pasjonatów. Liczna liczba dobrych tras turystycznych w Polsce bez wątpienia mocno przyczynia się do popularyzacji tej formy turystyki.

Biuro turystyczne WAK TRAVEL s.c.zajmuje się organizacją turystyki w Polsce

Oferujemy najlepsze dostępne usługi w przyjaznych cenach w ramach organizacji turystyki przyjazdowej do Polski: * landing service, czyli wszystko od wylądowania do wylotu * transport, hotele, restauracje, muzea, zwiedzanie, obsługa pilota, miejsca historyczne, szukanie korzeni rodzinnych, organizacja folkloru, realizacja programu przygotowanego przez klienta lub według naszych propozycji * obsługujemy zorganizowane grupy zarówno osób dorosłych, jak i grupy młodzieżowe, posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze turystów z Izraela.

Atrakcje turystyczne

Serwis ukazujący atrakcje turystyczne z całej Polski. Na stronach serwisu znajdują się muzea, pałace, wodospady i dziesiątki innych ciekawych miejsc. Dzięki wyszukiwarce atrakcji opartej o mapę bez trudu wyświetlić można atrakcje turystyczne w swoim regionie. Każdy zabytek jest opisany, oznaczony na mapie i ma galerię zdjęć. Bez trudu dowiesz się co warto zobaczyć. Atrakcje rekomendowane dla rodzin z małymi dziećmi mają stosowny znaczek.

Historia Półwysep helski

Militaria.e-wybrzeze.pl to strona informacyjna o historii walk półwyspu helskiego podczas napaści hitlerowskich Niemiec w 1939 roku. To wyjątkowe miejsce to urok nie tylko morza i wakacji ale także lasy pełne fascynujących bunkrów i pozostałości po niemieckiej okupacji oraz bohaterskiej obronie Rejonu Umocnionego Hel, który bronił się przez cały wrzesień. Na stronie znajdziesz warte odwiedzenia obiekty z lat wojennnych, szerokie opisy przebiegu kampanii wrześniowej i wiele innych.