Zaczarowane Wzgórze

Głowa w chmurach, nogi w strzemionach, a we włosach wiatr! Zapraszamy do naszego ośrodka jeździeckiego, gdzie można spędzić czas z rodziną nie tylko jeżdżąc konno. Zwierzątka z mini zoo zawsze radośnie witają nowych gości zwłaszcza jeżeli oprócz pieszczot oferują im ich ulubione smakołyki. Zapraszamy na obozy jeździeckie, rajdy konne i zimowiska, ale także na cykliczne imprezy nie tylko dla koniarzy czyli Andrzejki, Sylwester, Babski Wieczór, Powitanie Lata. Dla szkół i przedszkoli wycieczki jedno- i kilkudniowe, warsztaty ekologiczne i tematyczne. W ofercie mamy też imprezy okolicznościowe, biesiady firmowe i rodzinne, pikniki i majówki. Zadzwoń pod nr 601418413 lub 609050991 lub wejdź na stronę www.wzgorze.eco.pl

Wojewódzki Związek Hodowców Koni w Warszawie

Strona mazowieckiego oddziału Polskiego Związku Hodowców Koni. Organizator przeglądów i czempionatów. Zajmuje się identyfikacją, chipowaniem oraz wystawianiem paszportów dla koni. Na stronie znajdują się także programy hodowlane dla m.in. ras zimnokrwistych. Ponadto obszerna galeria, aktualny katalog ogierów i ogłoszenia branżowe.

Obozy jeździeckie

Studium Języków Obcych przy Fundacji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu jest organizatorem obozów jezykowo-sportowych dla dzieci i młodzieży. W ośrodku wypoczynkowym w Nowej Studnicy odbywają się kursy języka angielskiego połączone z szeregiem innych form wakacyjnego wypoczynku. Kolonie odbywające się na terenie malowniczo położonego ośrodka, na skraju Drawieńskiego Parku Narodowego. Dzieci uczestniczące w koloniach mają okazję brać udział w licznych zajęciach sportowych, kursach tenisa, jeździe konnej, spływach kajakowych i grach zespołowych. Podczas obozów organizowane są zajęcia plastyczne i teatralne oraz ogniska i imprezy integracyjne. Obozy w Nowej Studnicy to również wycieczki rowerowe i piesze pięknymi trasami wędrówkowymi.