Atrakcje nie tylko turystyczne, ciekawe miejsca

DODAJ STRONĘ W TEJ PODKATEGORII

Wędrówki do miejsc niezwykłych

Blog o miejscach dla mnie niezwykłych, magicznych, zapomnianych, a więc takich, w których liczą się nie tylko zabytki kultury materialnej, ale również to, co było (jest) ważne dla ludzi związanych z tymi terenami. Pojawiają się więc na blogu; legendy, rękodzieło i potrawy regionalne. Chciałabym, aby to moje miejsce w blogosferze, stało się w przyszłości, jedynym i wyjątkowym, przewodnikiem po Polsce.

Atrakcje turystyczne w Polsce

Jeśli szukasz ciekawych i interesujących faktów o Polsce i o atrakcjach turystycznych w różnych regionach naszego kraju, które są warte odwiedzenia - zapraszamy na naszego bloga. W serwisie publikowane są artykuły o tematyce turystycznej i nie tylko. Na blogu poczytasz m. in. o tym, co warto robić na wczasach w danym miejscu, jakie miejsca i zabytki odwiedzić, jak spędzić czas wolny. Serwis gromadzi także porady i wskazówki związane z wczasami, podróżami i okołoturystycznymi tematami.

Sunny Company - baza atrakcji dla rodzin z dziecmi

Sunny Company to serwis zawierający bazę atrakcyjnych miejsc dla rodzin z dziecmi, pogrupowana wg kategorii i miejsc. Baza będzie stale powiększana o nowe atrakcje zarówno w Polsce jak i Europie. Sporą część takich miejsc udało nam się zebrać we własnym zakresie. Zachęcamy Was również do dodawania swoich własnych, sprawdzonych miejsc. Jeśli byliście w jakimś naprawdę niezwykłym miejscu, do którego warto się wybrać całą rodziną, logujcie sie na sunnycompany.com i piszcie!