Podróżowanie po Polsce

Atrakcje turystyczne w Polsce. Zdjęcia ze wszystkich rejonów naszego kraju. Z Podlasia, Suwalszczyzny, Mazur, Tatr, Bieszczadów, Beskidów, Karkonoszy, PieninPomorza, Mazowsza, i innych. Dziesiątki inspiracji do podróży. Także porady fotograficzne, zarówno dotyczące techniki jak i teorii fotografii.

Portal turystyczny

Serwis poświęcony turystyce po Polsce. Na naszej stronie znajdują się opisy atrakcji turystycznych, ciekawych miejsc wartych zwiedzenia oraz propozycje gotowych wycieczek. W celu ułatwienia Wam oceny atrakcyjności miejsca udostępniamy galerię zdjęć oraz materiały wideo. Jeśli nie masz pomysłów na to gdzie pojechać lub na to gdzie spędzić wakacje lub weekend to zapraszamy do lektury naszej strony.

Astrela Ltd - operator turystyczny i biuro podróży

Indywidualnych programów walnego - dla turystów z wszystkich krajów ... i ładne cen. Namiętności i turystyki aktywnej: Golfklub osobowe, ekskluzywne, wycieczki grupowe i indywidualne, narty, wędkowanie, wycieczki samochodowe, lotnictwo sportowe, wycieczki piesze (hayking) - wzdłuż plaży i gór, ekoturystyka. Wakacje: morze i góry, uzdrowisku ośrodki, agroturystyka, wypoczynek w bułgarskich miast, wakacje na plaży - wypoczynek na plaży, przez cały rok hotele spa, spacery po plaży, opalania. Balneoterapii: właściwości wody mineralnej - wodne sodu, radon, fluor, termiczne i hypothermal, wskazania do leczenia i rehabilitacji - zaburzenia czynnościowe układu nerwowego, choroby układu krążenia, choroby endokrynologiczne, metaboliczne, nerwobóle i zapalenie nerwów, choroby układu pokarmowego rehabilitacji po udarze mózgu warunków, procedur, warunków środowiskowych, szpitalach rehabilitacyjnych, hoteli i spa. Miejscowości, miast, wsi, transportu - w Bułgarii, wynajem samochodów, noclegi - hotele, domy, domki, kempingi, pory roku i pogody, biznesu, turystyki - kongresów, konferencji, inwestycje, kontakty, informacje na temat Bułgarii, przewodnik.

polskiemiasta.tv - fimy z polskich miast

polskiemiasta.tv - to nowy, największy, multimedialny portal promocyjno-informacyjny. Na portalu możecie Państwo promować swój region, miasto, gminę, ośrodki wypoczynkowe, hotele, restauracje, itp. polskiemiasta.tv - to informacje multimedialne o miastach w Polsce, atrakcjach turystycznych, miejscach do inwestowania, zabytkach, hotelach i bazie gastronomicznej w całym kraju.

Dinozaury, Park Dinozaurów - JuraPark Solec

Witajcie w krainie dinozaurów. JuraParku Solec to prawdziwy Dino Park pełen realistycznych stworów sprzed milionów lat - od małych lesotozaurów po olbrzymiego sejsmozaura. Wszystkie te potwory zamieszkały w Solcu Kujawskim. Zapraszamy.

Świętokrzyskie. Jakie Cudne.

Trafisz w miejsce gdzie zobaczysz jakie cudne jest świętokrzyskie. Ile tam miejsc wyjątkowych, osobliwych i uroczych. Dowiesz się jakie są opinie innych o tych miejscach i jak do nich trafić. Będziesz mógł także zostawić ślad po sobie publikując zdjęcie czy też wyrażając opinie.

Centrum Żydowskie w Oświęcimiu

Centrum Żydowskie w Oświęcimiu jest jedynym śladem po żydowskiej obecności w mieście, którego nazwa w trakcie wojny została zmieniona na Auschwitz. Celem działalności otwartego w 2000 r. ośrodka jest kultywowanie pamięci o żydowskich mieszkańcach Oświęcimia oraz edukacja ze szczególnym uwzględnieniem problematyki Holokaustu i współczesnych zagrożeń związanych z nietolerancją i uprzedzeniami. Centrum obejmuje muzeum żydowskie, synagogę Chewra Lomdei Misznajot oraz centrum edukacyjne, łącząc miejsce modlitwy i refleksji z zadaniem upamiętniania żydowskiej przeszłości miasta. Od 2006 r. Centrum Żydowskie w Oświęcimiu jest stowarzyszone z Muzeum Dziedzictwa Żydowskiego w Nowym Jorku.

Paweł Nowosielski strona prywatna

Paweł Nowosielski dziennikarz esperantysta, pilot wycieczek. Na stronie Chełmno miasto autora, historia miasta, galeria fotografii, muzyka, film, parapsychologia, zjawiska paranormalne, wspaniała grafika.

Kolonie Polska - klassenfahrten, klassenfahrten polen, kinderfreizeiten

Seite mit Ferienfreizeitangeboten für Kinder und Jugendliche aus Deutschland und Polen. Unsere Späzialität sind Ferienfreizeiten, Ferienlager, Winterurlaub, und grüne Schulferien. Bergen, Meer, Wälder und Seen in Polen.