"BAWDiM" Bieszczady moc niezapomnanych wrażeń

Chcesz atrakcyjnie spędzić swój wolny czas? Chcesz poczuć solidną dawkę adrenaliny? Nie można trafić lepiej. Agencja Turystyczna "BAWDiM" w Bieszczadach zorganizuje Ci niezapomniany wypoczynek. Piękny krajobraz plus nietypowe atrakcje ekstremalne zagwarantują wypoczynek jakiego jeszcze nie miałeś.

Agencja Turystyczna "Rajska Dolina" Bieszczady

Zajmujemy się kompleksową obsługą ruchu turystycznego.Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki firmowe, wyprawy 4x4, rejsy po Jeziorze Solińskim, zielone szkoły oraz wycieczki do Lwowa, na Węgry i Słowację. Posiadamy własną bazę noclegową oraz współpracujemy z kilkoma obiektami w obrębie zalewu solińskiego o zróżnicowanym standardzie.To wszystko w atrakcyjnych cenach i wysokim poziomie świadczonych usług. Zapraszamy również do współpracy biura podróży, agencje turystyczne oraz organizatorów aktywnego wypoczynku.

Solina

Solina jest rajem dla miłośników żeglarstwa i corocznie w miesiącach letnich przyciąga mnóstwo turystów. Wokół jeziora rozsianych jest dużo przystani i wypożyczalni, w których można wypożyczyć rower wodny lub kajak i w ten sposób zwiedzać Solinę.