Wakcje w Kołobrzegu

Wybierając się na wakcacje, warto dobrze poznać rejon, który zamierzamy odwiedzić. Strona www.piekny.kolobrzeg.pl przedstawia atrakcje tego bardzo znanego miasta położonego nad polskim morzem. W serwisie znajdziesz informacje o tym, dlaczego warto spędzić wakacje w Kołobrzegu. Autorzy przekonują, że to miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Centrum Obsługi Turystycznej (COT) w Kołobrzegu

Centrum Obsługi Turystycznej (COT) w Kołobrzegu. Jesteśmy firmą zajmującą sie organizacją atrakcji turystycznych i czasu wolnego na terenie Kołobrzegu i okolic. W naszej szerokiej i stale poszerzanej ofercie znajdują się min.: -zwiedzanie miasta elektrycznymi, ekologicznymi pojazdami typu meleks, -rejsy na Bornholm, -rejsy wędkarskie, -rejsy wycieczkowe, -rejsy po Parsęcie, -rejsy jachtem po Bałtyku, -zwiedzanie kopalni borowiny, -ubezpieczenia turystyczne, -przewodnicy miejscy, -oceanarium, -jednodniowe wycieczki autokarowe, -wiele, wiele innych. Zapraszamy także na naszą stronę do dodania swojego obiektu noclegowego/gastronomicznego do naszego katalogu (Kołobrzegi i okolice.) pozdrawiamy i zapraszamy! Załoga COT.

nasza pl anowana impreza integracyjna lub okolicznościowa to alternatywa dla gró

> Firma Edukacyjna Tadeusz Waśko ;Piracka Przygoda,działa już > ponad 10 lat zajmując się organizacją imprez dla dzieci, młodzieży, a > także dla dorosłych, w tym dużych imprez > integracyjnych.http://www.piracka-przygoda.pl/pub/ > Programy edukacyjno rozrywkowe organizowane są w oryginalnej scenerii > XIX wiecznego fortu. Nawiązują do tradycji morskich, związanych z > tradycją wielkich żaglowców i odwołujące się do romantycznego wizerunku > piratów z okresu od XVII do XIX wieku. > Programy przygotowywane są przez instruktorów zawsze ubranych w > stylizowane stroje. > Gry i zabawy cieszą się sporym zainteresowaniem. Jako piraci > przygotowywaliśmy oprawę dla programów telewizyjnych i radiowych. > Uczestniczyliśmy w programach Bezpieczna Jedynka, Teleranek, cyklach > programów dla dzieci przygotowywanych na ferie zimowe. > Nasze zabawy można było obejrzeć w TVNowskim programie Projekt > Plaża&, a także w cyklu;Prosto z Polski& TVN 24 > Nasza firma działa na terenie całego kraju.Organizujemy > Imprezy okolicznościowe > np.urodziny-imieniny,walentynki,,zaręczyny,studniówki,dyskoteki-w > gorących klimatach Karaibskich,DJ muzyka -latino,reggae,posiadamy 2 godzinny program.Program ImageMasz kłopot ze zintegrowaniem grupy? Oddaj ich w ręce PIRATÓW! Po dwóch godzinach dostaniesz załogę lojalną, oddaną, skuteczną i gotową do ciężkiej pracy. I nie pytaj po co im obsługa 23 funtowego działa i błyskawiczne stawianie grotbombramsztaksla. Pomyśl, od dziś na każde swoje polecenie usłyszysz aye, aye sir. Program integracyjny dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych oparty na obyczajach morskich panujących na okrętach piratów. ImageProgram realizowany jest w scenerii autentycznego napoleońskiego fortu. Oficerowie zachowują się tak jak na dżentelmenów przystało, ubrani są w stylizowane mundury, a podczas programu wszystkich obowiązują zachowania znane z filmu Pan i władca. Na krańcu świata&Piraci z Karaibów orazWyspa Skarbów&. Oficerowie dysponują białą bronią, pistoletami, muszkietami oraz armatami. Uczestnicy programu nauczą się szant i posmakują dymu podczas ostatniej salwy (oddanej z petard, którymi ładujemy armaty). Program kończy się zabawą, lub ogniskiem zależnie od upodobań grupy. Podczas zabawy oficerowie urządzają konkursy takie jak: -konkurs ciesielski (kilka sposobów wbijania gwoździ) -taniec z obijaczem (balonem) -wyścig po plankach -walki na bomie -konkursy z linami , wyplątywanie z więzów, cumowanie okrętu. -nauka szant -zabawa przy muzyce morskiej -lekcja fechtunku > ,posiadamy stroje dla obsługi i wystrój sali. > Imprezy wyjazdowe są do uzgodnienia od września do kwietnia. Numer > telefonu: 692479218 > piracka-przygoda@wp.pl > Pozdrawiamy, Ekipa Pirackiej Przygody.Zapraszamy do naszego fortu Reduta Solna ul.Szyprów,Kołobrzeg. > http://www.youtube.com/watch?v=jk5f2kfLWjE -niektóre elementy programu. http://www.youtube.com/watch?v=MTHSoLXO5hY&feature=related oraz http://www.youtube.com/watch?v=ahD3Z5GxN7A&feature=related .