Wynajem jachtów

Evita Jacht to serwis internetowy prowadzący działalność w zakresie wynajmu - czarteru jachtów na terenie Wielkich Jezior Mazurskich. Nasze łodzie żaglowe zacumowane są w porcie Ekomarina w Giżycku. Więcej informacji o warunkach i cenniku znajdą Państwo na stronie evita-jacht.pl Serdecznie zapraszamy na pokład naszych jachtów.

sailingday czarter jachtu na Kaszubach

Serdecznie zapraszamy do wyczarterowania jachtu na Kaszubach. Tango 780 Sport to szybki i bardzo bezpieczny jacht. Przeznaczony dla max. 6 osób załogi. W pełni wyposażony. Stacjonuje w sercu Kaszub, w marinie we Wdzydzach Kiszewskich. Szczegółowy cennik na naszej stronie internetowej: www.sailingday.pl

Atrakcje turystyczne Ziemi Lubuskiej

Agroturystyka to na ogół relaksujące wieczory spędzone w gronie najbliższych, a dla pragnących sportowych wrażeń są interesujące gry i zabawy. Wakacje na wsi to także czynny odsapnięcie za sprawą jazdy konno, zbierania jagód, grzybów czy też kąpieli w rzece. Ziemia Lubuska to również świetny punkt wypadowy, skąd można udać się w mnóstwo wspaniałych miejsc. Miłośnikom przyrody proponuje się podglądanie życia toczącego się w stawie, a także nieufnego ptactwa wodnego.

Czartery jachtów na Mazurach

na-mazurach.pl - jest największą internetową bazą polskich firm oferujących czarter jachtów na Mazurach. Aktualnie w portalu swoje oferty czarteru jachtów prezentuje ponad 100 firm. Łącznie nasza flota liczy ponad 1100 jachtów dostępnych na całym szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Na-mazurach.pl znajdziesz ofertę dla siebie.

Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Iławie

Zapraszamy do Malowniczej Krainy - sprawnego i nowoczesnego serwisu internetowego, prowadzonego przez pracowników Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Iławie. Znajdziesz tu wiele informacj na temat szeroko rozumianej ekologii, ochrony środowiska i bird watchigu. Oprócz tego wszystko, co chciałbyś wiedzieć o Iławie i Pojezierzu Iławskim; wiele ciekawych zdjęć, linków, konkursy, nowości i forum.

Mazury!Czarter jachtów

Proponujemy Państwu czarter popularnych jachtów, Sasanka 620 i Sasanka 660 SN. Są to modele rekreacyjne, nie wymagającej dużych umiejętności żeglarskich, proste i przyjemne w obsłudze. Jachty są bezpieczne a wnętrze bardzo funkcjonalne i wygodne.