Miejsca pielgrzymkowe

Hawaje to gorące piaski, gorące morze, imponujące wschody słońca oraz kultowe koktajle z palemką. To też jedno z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych na świecie odwiedzane przez licznych wczasowiczów oraz amatorów błogiego urlopu. Zobacz najciekawsze miejsca Hawajów wspólnie z naszym wortalem. Rejsy wycieczkowe, miejsca pielgrzymkowe, gorące piaski, hotele i zabytki. Skontaktuj się z prastarą cywilizacją, która żyła na hawajskich wyspach oraz zobacz najciekawsze zabytki w trakcie wycieczki na Hawaje. Wiele informacji odkryjesz na naszym serwisie. Zapraszamy gorąco.

Malediwy hotele

Piękne wyspy, krystalicznie czyste wody i ciepłe plaże. Do tego rozbudowana baza hotelowa, gwarne ośrodki turystyczne i wodne atrakcje. Dla osób, którzy preferują zwiedzanie: rejsy wycieczkowe i pielgrzymki do prastarych miejsc pielgrzymkowych. Na Malediwach każdy może wyszukać atrakcje dla siebie. Zobacz ten niesamowity kraj, przeczytaj jak przebiega tu codzienność i co będziesz mógł odwiedzić, kiedy udasz się w odległą podróż na Malediwy. Jeżeli masz jakieś pamiątki z tego kraju - pisz! Zachęcam wszelkich hobbystów wycieczek oraz dalekich wypraw.

Pielgrzymki do Izraela

Konsorcjum Polskich Biur Podróży organizuje intrygujące pielgrzymki do rozlicznego rodzaju miejsc świętych. W naszej gamie mamy wyjazdy do Ziemi Świętej, Watykanu, Tel Avivu i do przeróżnych sanktuariów maryjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą paletą wycieczek oraz kupowania naszych pielgrzymek po Europie i całym świecie.

Atrakcje turystyczne w Europie

Kluczowe atrakcje turystyczne w Grecji to: Kreta, Riwiera Olimpijska, Półwysep Peloponez oraz Zespół Klasztorny Meteora. Bułgaria to kraj kuszący ogromną ilością ciekawych zabytków, do najważniejszych należą Kościół św Jerzego w Sofii, Jeździec z Madary oraz Srebyrna.

Wczasy Borne Sulinowo

Revital Wczasy Borne Sulinowo - Ośrodek wypoczynkowy Borne Sulinowo oferuje: turnusy odchudzająco-kondycyjne, turnusy rehabilitacyjne, ferie zimowe. Rehabilitacja prowadzona jest przez specjalistów podczas zajęć na basenie, w siłowni, oraz na sali gimnastycznej.

WCZASY ODCHUDZAJĄCE/ ZDROWOTNE/

ODCHUDZAJĄCE WCZASY NAD MORZEM OPARTE NA DIECIE WARZYWNO - OWOCOWEJ DR EWY DĄBROWSKIEJ ORGANIZUJE DWOREK OSADA WĘDROWCA W MECHELINKACH, dieta od 500 do 800 kcal/ dobę Organizujemy również imprezy okolicznościowe, catering, spotkania biznesowe. Dworek OSADA WĘDROWCA Mechelinki k/ Gdyni ul. Szkolna 23 81-198 Kosakowo 600-290-190, 602-659-875

Krym - wczasy, lato 2006

Słońce, morze, wino, piękna przyroda - wszystko to stanowi o niepowtarzalności podróży i wypoczynku na Krymie. To miejsce, gdzie miłość rozkwita w nieskrępowany sposób. Pragniesz niezmąconego spokoju, genialnej zabawy i gwarancji słonca ?