Na szczytach Tyrolu

Pitztal jest jednym z mała ośrodków narciarskich czynnych także jesienią i wiosną. Sezon zimowy narciarze przedłużają sobie na lokalnym lodowcu. Na stronach znajdziemy kompletny opis okolicznych terenów narciarskich oraz atrakcji turystycznych dostępnych zimą i latem. Ponadto zebrane są tu pomysły na wycieczki piesze do najbardziej widowiskowych miejsc w okolicy.

Góry

Góry są zaciszem, w którym każdy człowiek może się zapomnieć. Odbiec daleko od cierpień codzienności i zachłysnąć się świeżym tatrzańskim tlenem. Jeśli ty także lubisz Tatry oraz lubisz słuchać opowiadanych z zachwytem gawęd o podróżach, to najlepszą rzeczą dla Ciebie będzie – Baśń o Górach. Na witrynie basnogorach.pl, odnajdziesz pasjonata gór, który na łamach tego serwisu, będzie relacjonował historie połączone z każdym miejscem Tatr. To potężna bajka, świetna opowieść, o miejscach w których rzeczywistość przeplata się z magią.

Góra Ślęża

Góra Ślęża która dzięki oryginalnemu wyglądowi jest często kojarzona z grecką górą Olimp i przyciąga wielu turystów. W pobliżu góry znajdują się liczne trasy turystyczne a bliskość Wrocławia i Świdnicy sprawia że przybywa tutaj wielu turystów z tych miast, ale także z całej Polski. Gdy już wejdziemy na szczyt to należy zobaczyć kościół pw. Najświętszej Marii Panny, a z wieży widokowej można obserwować wspaniały krajobraz na Nizinę Śląską.

Pokoje krynica

Osrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Gornik polozony jest na najwyzszym wzniesieniu Krynicy. Bliskosc gor i szlakow turystycznych gwarantuje odpoczynek z dala od zgielku.Bliskosc deptaku ,pijalni,kolejki linowej jest dodatkowym atutem.Posiadamy sale konferencyjna na ok. 100 osob oraz mala na ok.50.Organizujemy szkolenia,konferencje,bankiety.Oferujemy wiele atrakcji

Zakopane-info

TUTAJ znajdziesz nocleg i wiele informacji o atrakcjach turystycznych Zakopanego. Zupełnie za darmo pomożemy Ci zorganizować miły wypoczynek - wystarczy, że napiszesz czego potrzebujesz. Zapraszamy

Dom Jak Słonecznik

Wielogłowy - Jedyny w Polsce dom obrotowy tu miło spędzisz wakacje, weekend i miesiąc miodowy. Położenie - 8 km od Nowego Sącza w pobliżu malownicze tereny: Krynica, Piwniczna, Szczawnica, Stary Sącz.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Korona"

Sanatorium Korona jest położone w Muszynie na niewielkim wzgórzu, blisko lasu (100 m), w dolinie rzeki Poprad.Muszyna jest znaną miejscowością uzdrowiskową w Beskidzie Sądeckim. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Głuchołazy Twoja Brama w Góry Opawskie

Góry Opawskie - Głuchołazy, serwis informacyjno turystyczny, baza noclegowo turystyczna Gór Opawskich, przyroda, Park Krajobrazowy Góry Opawskie, trasy rowerowe, galeria zdjęć, złoto i Góry Opawskie,szlaki turystyczne.