Przewodnik po Krakowie

Zwiedzanie Krakowa to ważny punkt dużej liczby turystów. Jednak nie tylko nasi rodacy kochają odwiedzać to miejsce. Co roku w grodzie Kraka pojawiają się tysiące turystów z zagranicy. Nasza firma w swojej ofercie zaprezentowała transfery z portów lotniczych, z myślą o turystach z zagranicy oraz Polakach, którzy podróżują samolotami. Już nie musisz martwić się transportem - odbierzemy Cię prosto do hotelu. Na dodatek zagraniczni goście mogą zapoznać się z komentarzem naszego przewodnika w obcym języku, np. niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim. Odwiedź nasz portal i zobacz, jaką ofertę kierujemy jednocześnie do zagranicznych, jak i polskich podróżnych, pragnących przeżyć niesamowite zwiedzanie Krakowa.

www.warszawadlaciebie.pl

O Warszawie opowiadamy na wiele sposobów. Opowiadamy prawdę historyczną, ale chętnie dzielimy się znanymi i nieznanymi legendami. Opowiadamy o architekturze, bohaterach dawnej Warszawy, wydarzeniach jakie miały tu miejsce, infrastrukturze, obyczajach i o życiu w Stolicy Polski. Znamy różne historie ale opowiadamy tylko te najciekawsze. Nasi przewodnicy to pasjonaci. Stale aktualizują swoją szeroką wiedzę po to, aby przybliżyć tobie miasto, którego losy wpłynęły na historię Polski, Europy, Świata. Zorganizujemy Wam lub Waszym Klientom czas wolny, zarówno w ciągu dnia, jak i popołudniami. Przygotowaliśmy ofertę dla Klienta indywidualnego, szkół oraz dla firm. Zapraszamy na stronę www.warszawadlaciebie.pl

Szlak Piastowski

Trasa rozpoczyna się w Poznaniu i prowadzi kolejno przez Pobiedziska, Moraczewo, Ostrów Lednicki, Gniezno, Trzemeszno, Mogilno, Strzelno, Kruszwicę, Inowrocław, Kościelec Kujawski, Pakość, Barcin, Lubostroń, Żnin, Wenecję, Biskupin, Gąsawę, Marcinkowo Górne, Rogowo, Gniezno, Giecz do Poznania. Na trasie ujrzymy takie atrakcje jak kościół gotycki w Pobiedziskach, Matka Polskich Katedr w Gnieźnie, romański kościół w Kościelcu Kujawskim.

Klasztor Cystersów w Sulejowie - Podklasztorzu

Sulejów, klasztor i kościół Cystersów p.w. Najświętszej Marii Panny i Tomasza Kantuaryjskiego. Romańsko - gotycki zespół obronny dawnego opactwa, ufundowanego w 1176r. przez Kazimierza II Sprawiedliwego.