Przewodnik Kraków-Przewodnik po Krakowie-Zwiedzanie Krakowa

Jestem profesjonalnym, licencjonowanym, doświadczonym, sympatycznym przewodnikiem po Krakowie (oprowadzam w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim) oraz pilotem wycieczek. Zapraszam Państwa do wspólnego zwiedzania Krakowa, jego okolic, Małopolski i Polski. Na mojej stronie znajdziecie Państwo trasy zwiedzania Krakowa. Dostosowuję trasy zwiedzania do indywidualnych zainteresowań Gości i układam też trasy wycieczek po Krakowie na życzenie. Posiadam uprawnienia do oprowadzania po ekspozycjach Wawelu, Oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa (min. Podziemiach Rynku i Fabryce Oskara Schindlera). Zapraszam serdecznie do wspólnego zwiedzania Krakowa grupy, turystów indywidualnych, wycieczki szkolne, firmy, pielgrzymki. Wykonuję też tłumaczenia: polski-angielski i angielski-polski . Odpowiem na wszelkie Państwa pytania telefonicznie lub e-mailem.

W Polskę Jedziemy

Pomimo ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego turystyka w Polsce ma się rzeczywiście świetnie. Ludzie nie chcą się całe 365 dni w roku kisić w mieszkaniu, więc wizytują przeróżne miejsca w państwie. Na portalu wPolskeJedziemy.pl można zobaczyć, jakie są najchętniej odwiedzane zabytki w Polsce. Będąc na stronie internetowej wpolskejedziemy.pl, możemy zapoznać się z okazałą liczbą fotografii umieszczonych przez twórców. Można z nich zauważyć, że w dalszym ciągu bardzo wiele osób decyduje się na tanie wakacje w Polsce. Złotówka w zasadzie ma jakąś wartość jedynie w swej ojczyźnie. Raczej nieszybko dogonimy przysłowiowy zachód, toteż nie mając za wiele w kieszeni warto spędzić urlop w Polsce. Nasz kraj pełen jest rozmaitych atrakcji turystycznych, o których możemy przeczytać choćby na stronie wPolskeJedziemy.pl.

Wywóz Mebli, Opróżnianie Mieszkań, Utylizacja Kraków

Niedużo jest w Rzeczypospolitej Polskiej firm, które realizują profesjonalnie wywóz mebli. Kraków to ośrodek miejski, na którego obszarze działa parę tego rodzaju przedsiębiorstw. Do tej grupy można wliczyć m. in. TranSpec. Dotychczasowi klienci twierdzą, że jest to najlepsza ekipa, z którą mieli oni do czynienia przy organizowaniu przeprowadzki. Za strony internetowej Transprtkrakow.eu możemy się dowiedzieć ponadto, że w obiekcie ich działania znajduje się dodatkowo utylizacja. Kraków jest miastem, jakie stara się iść z duchem czasu. Nic więc zadziwiającego, że mieszkający tu powierzają fachowcom takim jak TranSpec unieszkodliwienie i przechowanie odpadów, jakie nie można tak po prostu upchnąć do najbliższego kosza. Trudno odnaleźć drugą tak dobrą firmę, która zajmuje się czynnościami takimi jak opróżnianie mieszkań. Kraków to miasto, w którym często przytrafiają się im takie zadania.

Odśnieżanie Dachów Kraków

Zima to czas, w którym zwykle obcujemy z totalnie odmiennymi warunkami atmosferycznymi. Polacy radzą sobie z tymi utrudnieniami jak mogą, jednak nie zawsze można im podołać. Na szczęście na rynku działa dużo przedsiębiorstw, takich jak na przykład Slisko.pl, które oferują swoim klientom usługi typu odśnieżanie dachów. O ile właściciele małych domków zdecydowanie sobie z tym dają radę, o tyle właściciele kamienic sami nie są w stanie coś z tym zrobić. Przedsiębiorstwo slisko.pl, już kilku lat realizuje alpinistyczne odśnieżanie dachów. Kraków to gmina gdzie tego rodzaju zleceń wykonuje się zwykle każdej zimy bardzo dużo. Zlecenie tej usługi u takich specjalistów jak Slisko.pl daje nam pewność, że tej śnieżnej zimy będziemy mogli w końcu porządnie się wyspać. To zdecydowanie lepsze rozstrzygnięcie niż podejmowanie tak niebezpiecznych działań samemu.

Logopeda, Złobek

W każdym większym mieście w Polsce istnieje przynajmniej jeden zlobek. Kraków jest tego dobrym przykładem. Na obszarze tegoż miasta działa kilkanaście takich placówek. Każda spośród nich na pewno nie może narzekać na brak podopiecznych. Na szczególną uwagę zasługuje Pozytywka. Według oceny byłych klientów jest to najfajniejszy na mieście złobek. Kraków to rynek, na jakim nie jest prosto się utrzymać. Mocna konkurencja powoduje, że trzeba ciągle dążyć do ideału. Przeto też w żłobku Pozytywka codziennie przyjmuje także logopeda. Kraków to miasto, w którym nie brak tego typu ekspertów. Na witrynie internetowej pozytywka.edu.pl możemy się dowiedzieć jak wygląda odbywana tutaj terapia. Rodziciele decydujący się na taką opcję z pewnością podejmują dobrą decyzję, bowiem jest to inwestycja we własne dziecko.

Endokrynolog, Dermatolog, Chirurg Kraków

Nie każdy wie o istnieniu takich ekspertów jak choćby endokrynolog. Kraków jest miastem, w którym nie brak tego typu specjalistów. Na szczególną uwagę zasługuje ten, który przyjmuje na co dzień w przychodni MedicBud. Więcej na jej temat da się dowiedzieć się ze strony internetowej poradniamedicbud.pl. Niekiedy ludziom dokuczają takie kłopoty zdrowotne, że pomóc w stanie jest im tylko chirurg. Kraków to ośrodek miejski, gdzie podejmuje multum tego rodzaju fachowców. Zdecydowanie się na operację w wielu przypadkach, pozwala schorowanemu wydłużyć swe życie na Ziemi o co najmniej paręnaście lat. W o wiele lepszej pozycji są jednostki, jakim pomóc może inny znawca - dermatolog. Kraków jest miastem, w którym doskonałych fachowców w tej branży nie brakuje, przez co pacjenci mają sporą szansę na uleczenie swoich schorzeń.

Medren.pl

W niemal każdym większym mieście w RP istnieje przynajmniej jedna poradnia endokrynologiczna. Kraków jest tego słusznym przykładem, albowiem działa ich tu kilka. Na wyjątkową uwagę zasługuje poradnia Medren działająca z powodzeniem na rynku od kilku lat. Więcej wiadomości na jej temat da się zdobyć z witryny internetowej medren.pl. Ze względu na przystępne stawki za świadczone usługi i profesjonalne podejście do sprawy gabinet ten nie ma prawa narzekać na brak klientów. Wychodzi na to, że jeszcze te dwadzieścia lat temu mało kto w Rzeczypospolitej Polskiej wiedział, czym właściwie jest endokrynologia. Kraków stał się jednym z głównych ośrodków tej specjalizacji w kraju. Nic więc szokującego, że do niektórych lekarzy przyjeżdżają osoby z każdych zakątków Polski, albowiem w otoczeniu ich miejsc zamieszkania nie sposób znaleźć kogoś, kto posiadałby tego rodzaju specjalizację.

Katalog, Meble Kraków

Meble-Kraków.pl to z pewnością bardzo ciekawy katalog. Meble w nim zostały podzielone na pojedyncze kategorie, więc oglądanie go to najwyższa przyjemność. Warto choćby raz w życiu odwiedzić witrynę internetową Meble-Kraków.pl, by dowiedzieć się, gdzie można kupić solidne meble w Krakowie. Tak naprawdę nie jest to tak oczywiste, jakby mogło się zdawać. Od kiedy miasto opanowały supermarkety, upadło kilka wzorowych salonów, w których można było kupić ręcznie robione meble. Kraków jest całkiem charakterystycznym rynkiem jako, że wielu tutejszych mieszkańców przekłada jakość ponad cenę, co jest w RP dość rzadkim zjawiskiem, ze względu choćby na niewielkie zarobki. Na szczęście ci, którzy nie borykają się z owym kłopotem, postępują rozsądnie, decydując się zamiast na oklepany szmelc na trwałe schody. Kraków od wieków znany był z bajecznego wystroju wnętrz kamienic.

Zielony Smok

Niełatwo wyobrazić sobie byt bez pożywienia. Z naukowego punktu widzenia większość z nas nie przetrwałaby bez niego więcej niż trzy tygodnie. W ostatnim czasie w Państwie Polan buduje się coraz więcej lokali, w których da się kupić smakowite jedzenie. Kraków to miejsce, które słynie z restauracji umiejscowionych w zasadniczym centrum. Wędrowcy z Europy Zachodniej bez zastanowienia odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne znane z dobrego smaku. Z racji tego, że w mieście działa wiele firm nader często jest tu dostarczane jedzenie na telefon. Kraków to miejsce, w jakim działa znana i szanowana firma Zielony Smok. Marka ta zdobyła uznanie na rynku lokalnym stając się jednym spośród przodujących w branży. Realizuje ona przede wszystkim usługi takie jak katering. Kraków jest miejscem, w którym w dalszym ciągu wzrasta zapotrzebowanie na obsługę gastronomiczną na sympozjach.

Chemia Samochodowa, Samochodowe Kosmetyki

Wielu klientów szuka w sieci sklepu, w którym dostępna jest wysokiej jakości chemia samochodowa. Obecnie na rynku funkcjonuje kilkadziesiąt takich sklepów. Na szczególną uwagę zasługuje MotoChemia, która ma w swojej ofercie nie tylko samochodowe kosmetyki. Po wejściu na stronę internetową Motochemia wyłania się nam ciąg kategorii takich jak zapachy samochodowe czy też pokrowce samochodowe. Jeżeli potrzebny nam jest dany olej mobil starczy sięgnąć po komórkę, wybrać numer 512 802 277 i złożyć stosowne zamówienie. Na ogół na następny dzień roboczy możemy spodziewać się kuriera z paczką, w której znajdować się będą wytypowane przez nas produkty takie jak na przykład castrol 5w40 czy mobil 5w50.

Elewacje Staniątki, Podłęże, Igołomia

Po upadku komuny ludzie rozpoczęli na swych domach masowo odnawiać dotychczasowe elewacje. Igołomia to wioska położona w Małopolsce, w jakiej nie brakuje pięknych domków. Część z nich miała sposobność odnawiać znamienita i doceniana firma MAZBUD. Trzeba przyznać, że prezentują się one doskonale. Efekty prac można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych na witrynie internetowej mazbud-elewacje.pl. Wypada przyznać, że dobrze wychodzą im te elewacje. Staniątki to osada położona koło grodu podwawelskiego i kopalni soli w Wieliczce. Te tereny to niezwykle piękna okolica, w jakiej można spotkać domki, które wyróżniają interesujące elewacje. Podłęże to analogicznie jak Staniątki mała miejscowość, w której firma Mazbud miała sposobność ostatnio prowadzić trochę prac budowlanych przy okolicznych domkach.

Growshop, Growbox, Hydroonline

Jeszcze nigdy do tej pory nie miałem okazji dokonywać zakupów w sklepie hydroonline. Zamiast tego wolę kupować u sprawdzonego sprzedającego, jakim jest Fauna & Flora. Po kliknięciu na ich stronę internetową flora-fauna.pl można w prosty sposób oglądać dostępny asortyment, który jest o wiele większy niż ten, jakim dysponuje chociażby growbox. Ceny wyrobów są na tyle niskie, że nawet po uwzględnieniu kosztów przesyłki zakup wciąż wydaje się lukratywny.

Szkolenia, Usługi, Technik Bhp Kraków

Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat wiele się zmieniło w przepisach dotyczących bezpieczeństwa w pracy. Nowe standardy uwzględniły wiele kwestii do tego czasu pomijanych. Dla przykładu w wyniku obecnego stanu prawnego każdy pracownik musi ukończyć adekwatne szkolenia bhp. Kraków to miasto, w jakim tego typu zgrupowania prowadzi firma BHP Mistrz. Na stronie internetowej bhpkrakow24.pl da się obejrzeć zupełną ofertę tego przedsiębiorcy. Każdorazowe ze spotkań szkoleniowych prowadzi bez wątpienia wykwalifikowany technik bhp. Kraków to miejsce, w którym ciągle coś się buduje. Każdego lata magistrat wydaje setki pozwoleń na budowę. Nic więc szokującego, że w mieście można zaobserwować tak duże wzięcie na szeroko rozumiane usługi bhp. Kraków to dosyć rentowny rynek w tej branży, bo liczba firm tu urzędujących wciąż się powiększa.

Anteny Kocmyrzów, Michałowice

Trudno znaleźć kogoś, kogo zadziwiałby obecnie widok anteny. Michałowice pomimo tego, że znajdują się w wielkiej odległości od centrum miasta królów Polski, nie są pomijane przez usługodawców. W aspekcie instalowania odbiorników swe usługi świadczy tu popularna i doceniana w mieście królów Polski firma SatMajster. W ocenie dotychczasowych klientów jest to najlepsza brygada w powiecie. Ze strony internetowej antenykrakow24.pl można się dowiedzieć, jakie jeszcze świadczą oni usługi poza zakładaniem anteny. Kocmyrzów to wieś położona nieopodal miasta królów Polski. Większość ludzi tu żyjących zdecydowała się na nadzwyczaj popularną w ostatnim czasie telewizję satelitarną, jaka umożliwia odbiór ponad stu programów. Zważywszy na niesłychanie niską comiesięczną opłatę, nikogo nie powinien zdumiewać fakt, że tyle osób złożyło zamówienie u dostawców na antenę z dekoderem.

Urodziny Dla Dzieci Kraków, Pikniki Warszawa, Kraków

Gdy tylko nadchodzi wiosna, większość spośród nas bierze swe dzieciaki na pikniki. Kraków jest ośrodkiem miejskim, w jakim mnóstwo osób praktykuje tego rodzaju rekreację. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się wielkie hulanki plenerowe. Wśród nich prym wiodą naturalnie pikniki. Warszawa jest ośrodkiem miejskim, gdzie na tego typu spotkania przybywają masy. Spora w tym zasługa Agencji artystycznej FLOW, która wie, jak zorganizować udany festyn. Na witrynie internetowej agencja-flow.pl można przeczytać trochę wiadomości na ich temat. W razie potrzeby podano tam numer telefonu 723-596-204, za pośrednictwem jakiego można uzgodnić szczegóły z kierownictwem. Jest to jedna spośród kilku firm w powiecie, która organizuje ponadto urodziny dla dzieci. Kraków to ośrodek miejski, w którym tego typu hulanki są dość często praktykowane od wielu lat.

Kancelaria adwokacka Kraków

Blog poświęcony głównie temu jak się żyję i jakie usługi można uzyskać w Krakowie. Sporo informacji, konkretne życiowe sytuacje, poznaj naszą dawna stolicę z bliska, tak jak ja ją znam. Informacje o kancelariach adwokackich, grzejnikach, rodzinie. Ogólnie wszystko to co wiąże się z prowadzeniem normalnego, spokojnego życia. Polecam do bycia na bieżąco, zawsze ciekawe informacje.

Przedłużanie rzęs

Sklep Magnitica proponuje Państwu okazałą gamę towarów służących do przedłużania i zagęszczania rzęs. W swoim asortymencie ma wysokiej jakości rzęsy naturalne (z włosia norek syberyjskich, jedwabiu) lub naturalne z dodatkiem włókien syntetycznych – wszystkie w szerokim asortymencie! W sklepie można zdobyć również wszystkie potrzebne akcesoria dodatkowe takie jak kleje, bazy podkładowe, płyny do oczyszczania i usuwania rzęs, szczypczyki, szczoteczki i pojemniczki. W ofercie spodziewać się należy również artykułów do powszedniej pielęgnacji (odżywki, tusze). Wszystkie artykuły są najwyższej jakości, cechują się wyjatkową trwałością. Zapraszamy!

Biuro Przewodników po Krakowie "Sowa"

Biuro Przewodników "Sowa" z Krakowa pragnie zaprosić wszystkich turystów odwiedzających Kraków i Małopolskę do wspólnego zwiedzania pięknych okolic południowej Polski. Na naszych stronach znajdą Państwo przykładowe opisy wycieczek zarówno do Grodu Kraka, jak i po Małopolsce. Nasza oferta dotyczy szerokiego grona odbiorców - szkół, pielgrzymek, pracowników wyjeżdżających na wycieczki motywujące a także osób podróżujących samotnie bądź z rodziną. Wierząc, że nasze usługi pozwolą Państwu pełniej zrozumieć Królewskie Miasto, pozdrawiamy serdecznie z zawsze słonecznej Małopolski.

Rehabilitacja i masaż w Krakowie

Rebabilitacja i masaż w Krakowie. Oferujemy fizjoterapię, leczenie kręgosłupa, bólów pleców i karku. Kompleksowa fizjoterapia sportowa. Masaże lecznicze i relaksacyjne: masaż leczniczy kręgosłupa, masaż kartu i głowy, masaż stóp z elementami refleksologii, drenaż limfatyczny częściowy i całościowy. Masaż sportowy.

Olej samochodowy

Nie jesteś przeświadczony jaki olej do diesla bądź jakie smary techniczne są perfekcyjne? Gubisz się w ofertach? Avia entuzjastycznie Ci wesprze. Avia to najlepsze jakościowo smary, oleje dodatkowo specyfiki naftowe dla motoryzacji i dodatkowo przemysłu. Avia przylega do najogromniejszych dystrybutorów na globie. Biegłe oleje mineralne i półsyntetyczne są przekazywane kontrahentom w całej Polsce i Europie. Avia to najlepsi profesjonaliści, którzy wykorzystując swą wiedzę i najnowocześniejszą technologię wyrabiają wyróżniające środki smarne. Avia to przede wszystkim wysokie jakościtowary. Okazała paleta wyrobów - olej mineralny i półsyntetyczny, jakie proponuje Avia spełnia w najwyższym stopniu trudne kryteria polskich kontrahentów. Avia umożliwia najlepszą stan smarów i olei przemyslowych i również ukontentowanie swoich odbiorców. Wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą jest miarą sukcesu! Dbając o motor swojej maszyny a adekwatne naoliwienie pożądane byłoby skonsultować się z najlepszym dystrybutorem na rynku europejskim a także polskim.

Składnica Wycieczek - Biuro Podróży - Kraków

Także pauza należy do rytmu. Indywidualne podejście do każdego z Klientów, miła i wiarygodna obsługa, specjalizacja w sprzedaży różnorodnych typów wycieczek i wczasów. W ofercie egzotyczne wakacje w najdalszych zakamarkach świata. Dogodne położenie w centrum Krakowa przy ulicy Tarłowskiej 12. Serdecznie zapraszamy.

Reklama Kraków

POKA POKA to nie tylko wszystkim znany i lubiany bezpłatny miesięcznik kulturalny, ale również niedoceniany zleceniodawca na druk w każdym zakątku Polski. Wnętrza kulturalnej koperty POKA POKA oferują informacje o wydarzeniach kulturalnych i kolekcjonerskie gadżety, jednak za tym produktem końcowym stoi sztab kreatywnych pracowników, zbierających te poszczególne elementy składowe z dostępem i kontaktem do najlepszych ofert na druk cyfrowy, druk offset.

Antykwariat książki

Sklep internetowy z książkami. Tanie książki! Zapraszamy serdecznie do księgarni wysyłkowej. Stale rosnąca liczba pozycji, szybka wysyłka i niskie ceny oraz wiele innych atutów z pewnością przypadną Państwu do gustu. Najlepszy antykwariat w Polsce! Działamy z miłości do książek a pasja czytania jest dla nas wyznacznikiem działania. Otrzymujecie Państwo u nas miłą i profesjonalną obsługę. Serdecznie zapraszamy. Działamy od 2005 roku. U nas między innymi do zakupienia: Albumy, Architektura i Sztuka, Biografie, Dla dzieci i młodzieży, Encyklopedie i słowniki, Fakty i reportaże, Fantastyka, Historia, Historyczne średniowiecze, Historyczne Dzieje Najnowsze, Historyczne II Wojna Światowa, Historyczne nowożytność, Historyczne starożytność, Horrory i thrillery, Kino, teatr, film, Kryminały i sensacje, Literatura Piękna, Naukowe i akademickie, Popularnonaukowe, Poradniki i kulinarne, Przygodowe, Religie, Reprinty, Romanse, Turystyka i przewodniki, Wydania do 1945 roku i wiele innych. Stałe zniżki i promocje!

nauka jazdy kraków osk jaguar

Ośrodek Szkolenia Kierowców „ OSK Jaguar” zaprasza na kurs prawa jazdy KAT. B Dysponujemy salą wykładową dydaktyczną (klimatyzowaną) z rzutnikiem multimedialnym i salą informatyczną z komputerami do przeprowadzania testów egzaminacyjnych. Nasze biuro oraz sale wykładowe mieszczą się na Al. 29 Listopada 130. Dysponujemy również całodobowym, oświetlonym placem manewrowym na Al. Jana Pawła 78.

Biuro Nieruchomości De Lege Artis

Biuro Nieruchomości De Lege Artis zostało założone przez doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami, w odpowiedzi na wzrastające standardy i wymagania Klientów na rynku nieruchomości. De Lege Artis tworzą ludzie, którzy profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z regułami sztuki prawnej przeprowadzą Państwa transakcję i zabezpieczą Państwa interesy. Pomagamy i doradzamy naszym Klientom, również w sprawach finansowych. Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni kredyt, uprości procedurę kredytową, wskażemy sposób, który pozwoli szybko spłacić kredyt, zadbamy o ubezpieczenie Państwa nieruchomości. Biuro Nieruchomości De Lege Artis - Prawo, Finanse, Kredyty, Ubezpieczenia, Fundusze Inwestycyjne, - zapewnimy Państwu kompleksową obsługę formalno – merytoryczną oraz finansową przeprowadzanej transakcji.

Local tours Cracow

Całodniowa wycieczka do Częstochowy, pielgrzymkowego centrum Polski, słynącego z cudownego obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze, a w drodze powrotnej na bardzo dobrze zachowany, renesansowy zamek w Piaskowej Skale. W ofercie także inne, równie ciekawe wycieczki po Polsce. Zapraszamy!

Auschwitz Birkenau

Zwiedzanie Auschwitz - Birkenau, zespołu obozów koncentracyjnych na terenie Oświęcimia i pobliskich miejscowości, istniejących w latach 1940-1945. Symbolu zagłady i eksterminacji. Auschwitz - Birkenau to jedyny obóz koncentracyjny znajdujący się liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Osuszanie

Witamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług. Od 25 lat z sukcesem pomagamy rozwiązać problemy mokrych murów i nie tylko. Przekonaj się sam i zaproś nas, a my przeprowadzimy bezpłatną analizę zawilgocenia twojego obiektu!

Kraków 24 - Smocze Centrum Biznesu, Informacji i Rozrywki

Kraków 24 - serwis informacyjny.Bezpłatny katalog firm i instytucji z miasta Krakowa i małopolski. Kraków - darmowe ogłoszenia: praca, randki, usługi,nieruchomości,nauka, motoryzacja, domeny, hotele, motele, hostele, urzędy w Krakowie. Aktualności,informacje,galerie,ciekawostki z Krakowa i okolic ,atrakcje turystyczne, albumy użytkowników. Biznes rozwijający się w Krakowie oraz różne polecane miejsca które warto zwiedzić w naszym mieście. Katalogi stron, Reklama oraz inne ciekawe, i mniej ciekawe informacje związane z Krakowem.

Tanie noclegi w centrum Krakowa

Nowy Dom Noclegowy w centrum Krakowa! Hostel zlokalizowany jest 500 m od Rynku Głównego i 800 m od Wawelu. Jadłodajnia z tanimi i smacznymi posiłkami. Kraków, Plac Sikorskiego 1 tel. (0-12)422 70 76 663 77 10 01

Imprezy integracyjne Compass,team building

atrakcje na imprezy integracyjne, pikniki, eventy w sezonie zimowym. Poniżej przedstawiamy nasz cennik z opisem najczęściej wybieranych atrakcji możliwych do zorganizowania w sezonie zimowym. Wszystkie cenny podane poniżej są cenami netto. Jeśli któraś z poniżej opisanych atrakcji (konkurencji) nie ma podanej ceny oznacza to że możliwość realizacji tego zlecenia a także jego cena może być zależna od warunków atmosferycznych, lokalizacji i ilości uczestników. Celem tego cennika jest przejrzyste przedstawienie naszej zimowej oferty, dlatego też poza opisami atrakcji (konkurencji), zachęcamy do obejrzenia filmów z naszych realizacji i galerii zdjęć

Kwiaty w Krakowie, bukiety, wiązanki, upominki

Kwiaty z dostawą na terenie Krakowa i okolic, fantazyjne bukiety, tanie wiązanki na wszelkie okazje. Z wyjątkową starannością spełniamy kwiatowe marzenia. Posiadamy Klientów na wszystkich kontynentach. Przyjazne ceny.