netia w poznaniu

Punkt zamawiania usług na terenie województwa wielkopolskiego. Nasz odział znajduje się w poznaniu. Zajmujemy się sprzedażą usług największego niezależnego operatora w Polsce. Netia posiada w ofercie telefon, internet a to wszystko świadczone na własnych łączach oraz łączach tp ,a od nie dawna bezprzewodowo ,za pośrednictwem technologi wimax

Apartamenty Bed&Breakfast

Apartamenty Bed&Breakfast to komfortowe noclegi wraz z śniadaniem w centrum Poznania. W bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Komfort, lokalizacja, oraz cena to nasze atuty. Apartamenty B&B to cztery samodzielne przestronne (pow. 20m2) komfortowe pokoje oraz duża w pełni wyposażona kuchnia i łazienka. W każdym z pokoi znajdziecie państwo TV, telefon, dostęp do internetu i radio. W cenie noclegu oferujemy śniadanie , opiekę rezydenta B&B i transfer z lotniska. Zapraszamy Serdecznie. ( www.bedbreakfast.pl / www.spanieisniadanie.4.pl )

Kwatery prywatne, noclegi, pokoje samodzielne, mieszkania i apartamenty, domy

Typ kwater: pokoje, samodzielne mieszkania i apartamenty, domy, wille Wyposażenie: lokale z pełnym wyposażeniem, możliwość zaparkowania na posesji. Lokalizacja: Poznań i okolice Poznania – także w centrum Opcje: obsługa gości targowych, firm, turystów ; możliwość wykupienia posiłków.