Łeba noclegi

Nadmorski kurort Łeba to jedna z najbardziej popularnych miejscowości letniskowych w kraju. Zmaga się już ud wielu kat z Ustką o zaszczytny tytuł Letniej Stolicy Polski. Dzięki naturalnym warunkom geograficznym, miasto ma w ofercie więcej możliwości do uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych. W zasięgu każdego wczasowicza jest Bałtyk i dwa jeziora: Łebsko i Sarbsko. Jest więc to istny raj dla amatorów żeglowania, windsurfingi ja i wędkarstwa. Złaknieni morskich wypraw po walecznego dorsza również nie będą zawiedzeni, mają oni bowiem do dyspozycji całą flotę statków oferujących morskie połowy. Dołączając do tego bliskość ruchomych wydm otrzymujemy idealny przepis na wczasy życia.

Rezydencja nad Jeziorem Łebsko

Malowniczo położeni nad brzegiem jeziora, otoczeni bujną przyrodą Słowiańskiego Parku Narodowego, oddaleni o 4 km od Łeby i jej złotych plaż, zapraszamy wszystkich Państwa do REZYDENCJI NAD JEZIOREM ŁEBSKO w Żarnowskiej.

Chemar 2 - Ośrodek wczasowy w Łebie

Łeba - jest jedną z najładniejszych i najczęściej odwiedzanych miejscowości nad Bałtykiem.Położona jest na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego, który może poszczycić się szerokimi piaszczystymi plażami, jeziorami w sąsiedztwie lasów oraz unikalnymi wydmami ruchomymi.Ośrodek Wczasowy CHEMAR2 znajduje się w jednej z najbardziej znanych i docenianych części miasta ze względu na swoje walory uzdrowiskowe oraz rekreacyjne.Nasz Ośrodek położony jest w odległości 200m od plaży. Świadczymy usługi o wysokim standardzie, zapewniamy miłą i rzetelną obsługę. Ośrodek dysponuje bogatą bazą noclegową - 350 miejsc w pawilonach, domkach i apartamentach. Zmotoryzowani wczasowicze maja zapewniony parking samochodowy. Gościom przebywającym u nas polecamy aktywny wypoczynek."