Karpacz Pałac Margot SPA Karpacz, góry Karkonosze hotel Karpacz, hotele Karpacz,

Karpacz, Spa Karpacz Pałac Margot Karkonosze zapraszamy do najlepszego Spa i Wellness, w górach w Karpaczu. Basen rwąca rzeka, sauna fińska, turecka, infared, jacuzzi, kapsuła Spa, gabinet masażu, masaż gorącymi kamieniami, zabiegi kosmetyczne, zabiegi SPA. Karpacz spa, hotele karpacz. Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe oraz apartamenty 2-5 osobowe.

Tanie noclegi w willi Lena w Karpaczu

Położona praktycznie w centrum miasta willa Lena serdecznie zaprasza.Posiadamy pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami.Na miejscu bezpieczny ogrodzony parking, miejsce na grill i ognisko.Miła domowa atmosfera.Blisko do wszystkich atrakcji miasta.Serdecznie Państwa zapraszamy.

Karczma Chatka Puchatka

Karczma "Chatka Puchatka"- to coś wspaniałego. Wprost mówiąc karczma rodem specjał, smakołyk lub przysmak. Niewiele karpackich restauracji jest przywiązanych do swojej nazwy tak jak my. Niewiele też swoją nazwą obiecuje tak dużo i obietnic potem dotrzymuje. Możecie być Państwo pewni, że w Chatce Puchatka - restauracji specjalizującej się w wykwintnej kuchni staro - polskiej, na Waszych talerzach znajdą się wyłącznie specjały, smakołyki i przysmaki - po prostu najwspanialsze dania.