Taxi-noclegi Zakopane Palider Władysław

Nasza firma prosperuje od 2004 roku na rynku. Świadczymy usługi transportowe na co dzień w miejscowości Zakopane - usługi TAXI oraz przewozy okazjonalne na cenę umowną. Wykonujemy przejazdy dla grup zorganizowanych min. 6-8 osób oraz przewozy indywidualne. Posiadamy również dwa obiekty z bazą noclegową w centrum Zakopanego. Serdecznie zapraszamy!

zakopane domki

Nosząc się z zamiarem spędzenia niezapomnianych chwil w naszych pięknych, polskich górach należałoby pamiętać o sprawie związanej z noclegami. Domki Tatra House zlokalizowane są w cichym, spokojnym miejscu. Więc jeśli masz zamiar odwiedzić Zakopane, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na nasze domki. Mieścimy się tylko 3 km od centrum Zakopanego. Każdy domek wyposażony jest w kominek, który pomimo chłodu ogrzeje każdego wyjątkowego gościa.

Zakopane Antałówka

Portal promuje miasto Zakopane i okolicę. Zawiera takie oferty jak: kwatery prywatne, pokoje gościnne, agroturystykę, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, hotele. Poza tym wiele praktycznych informacji regionalnych, interaktywna mapa, historia Zakopanego oraz prognoza pogody. Portal prowadzony jest w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim.

zakopane kwatery prywatne

Przeżyj wspaniałe chwile w domu u Częczków: 2,3,4-osobowe pokoje w Zakopanem z łazienką i balkonem w atrakcyjnej cenie. Miła atmosfera i wyśmienite domowe jedzenie. 200 m do Pardałówki II, 800m do Nosala i Antałówki. Oferujemy wieczory przy muzyce góralskiej, kuligi, pieczenie barana. Serdecznie zapraszamy!

Piotr Mędoń - Przewodnik Tatrzański - instruktor narciarski, ratownik TOPR -

Zapraszam Państwa na wycieczki górskie w Tatry Polskie i Słowackie, Pieniny, Wielką i Małą Fatrę, Niżne Tatry, Słowacki Raj oraz na objazdowe zwiedzanie podtatrza polskiego i słowackiego. Zimą proponuję naukę jazdy na nartach oraz doskonalenie Państwa umiejętności - obsługuję grupy zorganizowane i klientów indywidualnych. Zorganizuję rownież wyprawy na tatrzańskie szczyty drogami taternickimi oraz wycieczki narciarskie.Uprawnienia: Przewodnik górski III klasy, Instruktor narciarski, Przewodnik Tatrzański.

Tour to Zakopane

Całodniowa wycieczka do Zakopanego, miasta położonego u podnóża Tatr, zimowej stolicy Polski. Przepiękne krajobrazy, bogata różnorodność fauny i flory, specyficzna architektura i folklor oraz niepowtarzalna atmosfera tego miejsca przyciąga do Zakopanego kilka milionów turystów rocznie. Zapraszamy!

Obozy narciarskie

Nasza firma od lat organizuje wspaniałe wyjazdy na narty, pełne przygód i atrakcji. Posiadamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. Zabierzemy Państwa w miejsca wymarzone do uprawiania sportów zimowych i wszelkich form rekreacji.

Willa Pod Limbą - Zakopane pokoje, zakopane noclegi, zakopane kwatery, tanie noc

Willa Pod Limbą zaprasza na wczasy do Zakopanego, oferujemy pokoje 1,2,3,4-osobowe z łazienkami i TV. W naszej okolicy panuje cicza i spokój. Zakopane, noclegi zakopane, pokoje zakopane, kwatery zakopane, zakopane pokoje, zakopane noclegi, zakopane kwatery, wille zakopane, zakopane wille, wolne pokoje, tanie pokoje w zakopanem, tanie noclegi w zakopanem, tanie kwatery w zakopanem

Goscieniec Góralski Dwór , noclegi, restauracja

"Góralski Dwór" został zaprojektowany i wybudowany w 2001 roku przez potomka starego góralskiego rodu, Adama Bukowskiego "Tyrałę" architekta. Dwór zbudowany z drewna i kamienia w góralskim stylu, położony na nasłonecznionym stoku Butorowego Wierchu, z pięknym widokiem na panoramę Tatr przyjmie mile widzianych gości przez cały rok. Pensjonat, będący prawdziwą oazą spokoju jest idealnym miejscem dla tych, którzy kochają góry i pragną chwili zapomnienia. Szczyty Giewontu i Kasprowego Wierchu, górska przyroda, szum potoków tworzą jedyny w swoim rodzju klimat. Tradycyjna zakopiańska gościnność i atmosfera jak w najlepszych alpejskich pensjonatach, starannie dobrana obsługa oraz niepospolite wyposażenie czynią z Pensjonatu miejsce pełne swoistego uroku i komfortu. Życzymy, aby Państwa pobyt w "Góralskim Dworze" był miły, beztroski i niezapomniany.