Huśtawki

Edu-play to sklep online oferujący zabawki dla dzieci. Nie znajdziemy w ofercie sklepu zabawek w stylu Hello Kitty - sklep oferuje zabawki edukacyjne firm Smoby i Edu-play. Wśród nich znajdą Państwo zabawki przeznaczone do domu, chociażby piłkarzyki oraz zabawki do ogrodu, przykładowo huśtawki. Wyróżnić można zabawki dla dziewczynek, takie jak: kuchnie czy zestawy sprzątające; zabawki dla chłopców: namioty czy quady, a także zabawki dla niemowląt: pozytywki. Wszystkie produkty są nieużywane i posiadają gwarancję. Można je zakupić sklep online, przez telefon lub na miejscu, w Gdyni.

GdyniaOrłowo.pl Portal regionalny

Portal Gdynia Orłowo pl jest serwisem wielotematycznym. Jego celem jest promowanie dzielnicy Gdynia Orłowo, oraz całego regionu. To również kompleksowa baza wiedzy o ważnych dla mieszkańców i turystów sprawach. Znajduje się w nim również wyszukiwarka noclegów i firm oraz bezpłatne ogłoszenia drobne.

Gdynia Nieruchomości

Trójmiejski rynek nieruchomości. Sprawdź oferty deweloperów z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Przeglądaj darmowe ogłoszenia drobne odnośnie nieruchomości z całego trójmiasta. Twórz ranking deweloperów. Zapraszamy

Tall Ships Races Gdynia 2009

Zlot największych żaglowców świata The Tall Ships Races odbędzie się w Gdyni już po raz czwarty. Poprzednie zloty miały miejsce w 1974, 1992 i 2003 r., gromadząc miliony odwiedzających. Zlot i wyścig żaglowców, są elitarnym spotkaniem dla wielu różnorodnych jednostek żaglowych, od nowoczesnych, regatowych jachtów do największych pływających dzisiaj żaglowców szkolnych. Warto wpisać sobie do kalendarza daty 2-5 lipca 2009 aby zarezerwować sobie czas na tą wspaniałą imprezę. Zapraszamy już dziś. A hoj!

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Jesteśmy grupą absolwentów wydziału fotografii ASP w Gdańsku i łódzkiej Filmówki. Proponujemy Państwu wykonanie: 1. reportażu z ceremonii w kościele (ew. USC); 2. sesji plenerowej - Młoda Para i ew. świadkowie; 3. dokumentacji najważniejszych momentów przyjęcia weselnego.