Pensjonat Sztutowo

Gościńcu Zacisze to kameralny pensjonat rodzinny położony w malowniczej nadmorskiej miejscowości – Sztutowo, będącej częścią pasa Mierzei Wiślanej. Gościniec Zacisze to idealne miejsce dla osób, które choć na chwilę chcą się zatrzymać i odprężyć. W naszym ośrodku nie tylko zrelaksujesz swoje ciało ale także i umysł. Odpoczniesz, nabierzesz sił i znowu zaczniesz oddychać pełną piersią, zapominając o zmartwieniach i trudach codziennego życia. Bliskie położenie lasu daje możliwość długich pieszych wędrówek, a niedalekie położenie morza sprzyja aktywnej rekreacji na plaży. Gościnność, smaczna kuchnia oraz ciepła atmosfera czynią, że nasz ośrodek jest miejscem do którego chętnie będziecie Państwo powracali.

BUMERANG - ośrodek z klimatem na Mierzei Wiślanej

"Bumerang" znajduje się w dolinie otoczonej lasem w Kątach Rybackich.Zapraszamy na kolonie, wczasy, zielone szkoły, spotkania integracyjne i wesela. Zapewniamy aktywny wypoczynek (paintball, zabawy na linach, survival). Oferujemy zakwaterowanie w budynku murowanym w pokojach typu studio (2,3 i 4-osobowe, z jedną łazienką na dwa pokoje)oraz w drewnianych domkach 4-osobowych. Na ogrodzonym terenie znajduje się plac zabaw, wiata grillowa, ścianka wspinaczkowa, boisko do siatkówki, parking. W okolicy można skorzystać z jazdy konnej, rejsu statkiem lub sportów wodnych. Wypoczynek w Kątach to dobra okazja do zwiedzenia Trójmiasta, Malborka, Fromborka i Muzeum Stutthof. Warto także odwiedzić pobliski, jeden z największych w Europie, rezerwat kormoranów i czpali siwej. Mamy nadzieję, że niezapomniany klimat i dobra kuchnia sprawią, że będziecie Państwo wracac do nas jak bumerang.

Krynica Morska - Wolne Pokoje

Krynica Morska to jeden z bardziej znanych kurortów nadmorskich leżących na Mierzei Wiślanej pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zalewem Wiślanym. To doskonałe miejsce na letnie kąpiele oraz spacery po rezerwacie lasu mierzejowego. Podczas wędrówek możemy natknąć się na liczną dziką zwierzynę zamieszkującą bory sosnowe. Krynica Morska leży na dawnym „Bursztynowym szlaku” jeszcze dziś chodząc po 60km plaży mierzei możemy natknąć się na liczne jantary.

Pokoje Gościnne - Kąty Rybackie

Kąty Rybackie - położone w centrum Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana zapraszają na letni wypoczynek . Oferujemy pokoje z łazienkami , TV , niezależne ( oddzielne wekście ) oraz pokoje z wspólnymi łazienkami .