Białogóra - wczasy nad morzem, pokoje, noclegi. Informacje o Białogór

Zapraszamy Państwa do domu położonego w miejscowości Białogóra. Oferujemy przestronne 2, 3, 4 i 5 osobowe pokoje. Każdy pokój posiada osobną łazienkę. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia, duża jadalnia, salon z kominkiem oraz duży ogród. Na terenie ogrodu znajduje się piaskownica, huśtawka dla dzieci, grill, miejsce na ognisko. W garażu jest miejsce na rowery i wózki dziecięce.

Białogóra - kwatery, noclegi

Pokoje Gościnne MAXIM - Białogóra - Oferują pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w TV-SAT, radio, czajnik, zastawę stołową oraz sprzęt plażowy. Do dyspozycji Gości lodówka, sala bankietowa i konferencyjna.

Białogóra

Wczasy, wkacje i wypoczynek nad morzem. Białogóra to niezwykle urocza, nadmorska miejscowość letniskowa. Znajdzesz tu liczne pensjonaty, kwatery, ośrodki wczasowe, agroturystykę, Białogóra zaprasza!

Białogóra

Nasz portal TURYSTYKA.ORG.PL to kompletny zestaw informacji dla wszystkich szukających wypoczynku nad naszym pięknym morzem. Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat północnego regionu naszego kraju niezbędne jest odwiedzenie tego portalu turystycznego.

Wczasy nad morzem. Białogóra - kwatery prywatne.

W ofercie komfortowe pokoje gościnne z łazienkami. Do dyspozycji gości aneks kuchenny. Czysta i szeroka plaża Białogóry oraz bezpośrednie sąsiedztwo rezerwatów przyrody zapewniają doskonałe warunki letniego wypoczynku.