Sale Konferencyjne Rzeszów

Hotel ”Mieszko” to komfortowy obiekt usytuowany w centrum miasta Rzeszów. Dla wszystkich tych, którzy zapragną zarezerwować u nas nocleg, udostępniamy przestronne i odpowiednio wyposażone pokoje hotelowe. Dla potrzeb gości jest również kawiarnia i bezpłatny parking. Małe dzieci do lat 4 mogą w naszym hotelu przebywać bez opłat. Hotele mające standard jak Mieszko to gwarancja doskonałych warunków oraz miłej i uczynnej obsługi. W naszym obiekcie organizujemy także przyjęcia okolicznościowe takie jak na przykład przyjęcia weselne czy przyjęcia komunijne. Mamy także dobrze wyposażone sale konferencyjne, dzięki którym możemy urządzać szkolenia dla firm i placówek publicznych.

Konferencje, Noclegi Rzeszów

Hotel Marand Rzeszów oferuje wysokiej klasy oraz niedrogie noclegi dla wszystkich, którzy odwiedzają miasto Rzeszów. Hotel świadczy również usługi dla firm oraz pomaga organizować konferencje firmowe, imprezy firmowe i imprezy okolicznościowe.

Hotel Hetman *** Rzeszów

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Hetman, należącego do Grupy Hotele21. Jest to największy obiekt hotelowy w mieście Rzeszowie. W 60 pokojach jedno oraz dwuosobowych może nocować jednocześnie 108 osób. Doskonała lokalizacja (1200m od starego rynku, 500m od centrum handlowego) własny parking oraz bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do Internetu są niepodważalnymi atutami Hotelu. Pokoje typu LUX zostały wyposażone w łóżka o wymiarach 110cm x 230cm, co zostało docenione między innymi przez Reprezentacje Polski Kobiet oraz Mężczyzn w Piłce Siatkowej. Klimatyzowana sala konferencyjna mieszcząca do 70 osób jest wyposażona w niezbędne urządzenia audiowizualne. Na mniejsze spotkania idealny będzie pokój biznesowy mieszczący do 8 osób. Kompleksową obsługę gastronomiczną zapewnia hotelowa restauracja specjalizująca się w tradycyjnej kuchni polskiej. Rezerwacji dokonują oraz szczegółowych informacji udzielają pracownicy Recepcji: tel./fax: +48 (017) 850 71 91 e-mail: hetman@hotele21.pl

Restauracja "Klubowa" i Hotel "Sportowy" Zapraszają

Szanowni Państwo. „Hotel Sportowy” i restauracja „Klubowa” znajdują się w ścisłym centrum Rzeszowa, w odległości 15 min. pieszo od dworca PKP i PKS i 10 min. pieszo od miejskiego rynku . Jednocześnie Al. Cieplińskiego - największy szlak komunikacyjny miasta Rzeszowa, od budynku hotelu i restauracji dzieli park miejski, co gwarantuje Państwu ciszę i spokój.