Wczasy Kaszuby

Opisywany pod tym adresem obiekt z pewnością zaciekawi każdego, komu marzy się agroturystka i wczasy na Kaszubach. Dom jest niesamowicie przestronny i doskonale usytuowany. Kilkaset metrów od domu mieści się gigantyczne jezioro- opcja idealna dla fanów łowienia ryb. Naprawdę niedaleko od nas także do lasów, w tym Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Kaszuby to wiele korzystnych opcji do wyboru, takich jak chociażby farma strusi w Garczynie czy wzniesienie Wieżyca, a prezentowany obiekt będzie naprawdę świetną bazą wypadową, bo wszędzie od nas niedaleko. Z radością pragniemy zaprosić wszystkich, którzy chcieliby spędzić naprawdę miło i przyjemnie okres sezonu urlopowego.

Serce Borów Tucholskich

Jeśli szukacie urokliwego miejsca, by uciec od codzienności, zmęczęnia, pośpiechu, zgiełku to polecamy nasz Pensjonat. Jest to pieczołowicie odrestaurowany obiekt o historycznej duszy, położony w samym środku Borów Tucholskich. Budynek otacza malowniczo wijąca się rzeka Wda, a za nim rozpościera się Wdecki Park Krajobrazowy. Jest to wymarzone miejsce na rodzinne uroczystości, spotkania integracyjne czy konferencje. Chcemy, aby pobyt poza domem został przyjemnym wspomnieniem, stylowego wnętrza, rodzinnej atmosfery oraz wyśmienitej kuchni. Mamy nadzieje, że nasz pensjonat spełni Państwa oczekiwania.

Konie

Piękne zwierzęta stadne, bardzo towarzyskie, przyjaciele człowieka. Od wieków koń wiernie służył człowiekowi w codziennej pracy. Teraz używane głównie do sportu i rekreacji. Informacje na temat hipoterapii.

Domki letniskowe Maria

Domki letniskowe „MARIA” w Parku Narodowym Borów Tucholskich zlokalizowane są w miejscowości Okoniny Nadjeziorne (gmina Śliwice, powiat tucholski) położonej 22 km od Tucholi. Są to piętrowe domki letniskowe typu „BRDA”. Mieszczą się one nad samym Jeziorem Okonińskim, w ogrodzonym lesie sosnowym o łącznej powierzchni 2,5 ha. Jest to wymarzone miejsce na spokojny wypoczynek-w szczególności dla wędkarzy, grzybiarzy i rodzin z dziećmi. Kontakt i rezerwacje pod numerami telefonów: 0523415317 lub 0502145729 oraz domki_maria@wp.pl.