Rzym - niedrogie apartamenty dla turystów

Oferujemy tanie noclegi w apartamentach w centrum Rzymu. Posiadamy pokoje 2-3-4-osobowe, oraz całe apartamenty dla 4-8 osób. Wszystkie mieszkania wyposażone są w kuchnie. Cena już od 30€ za dzień pobytu. Dogodna lokalizacja w ścisłym centrum miasta: 10 minut od stacji kolejowej i metra Termini.

Rental in Rome - twoj apartament w Rzymie

Turystow przyjezdzajacych do Rzymu serdecznie zapraszam do wynajecia jedengo z 500 apartamentow znajdujacych sie w ofercie Rental in Rome - centrum miasta, pelne wyposazenie, przystepne ceny. Blizsze informacjemozna uzyskac piszac na adres: joanna.grunt@rentalinrome.com

Apartamenty i noclegi w Rzymie

Witamy serdecznie. Biuro Ernesto Travel www.ernesto-travel.pl oferuje wynajem apartamentow w Rzymie. Wszystkie trzy apartamenty są bardzo ciche i jasne, położone są w centrum Rzymu, w obrębie Watykanu. W każdym apartamencie jest klimatyzacja, która pomoże komfortowo spędzać czas podczas gorącego rzymskiego lata oraz kuchnia i łazienka. W pobliskim ogrodzie rosną piękne drzewa cytrynowe. W centrum Rzymu poczujecie się Państwo jak na łonie natury. Apartament Fantasia: apartament przeznaczony dla max. 4 osób, powierzchnia 45 m.kw., salon z kuchnią, 1 duża sypialnia (2 osobne łóżka, które można łączyć oraz łóżko piętrowe), łazienka z prysznicem, sufit z drewnianymi belkami, na podłogach terrakota. W apartamencie znajduje się telewizor, CD/radio i żelazko. Cena: od 65 EUR za noc za apartament (niezależnie od ilości osób). Apartament Cardinal: apartament przeznaczony dla max. 4 osób, powierzchnia 45 m.kw., salon z kuchnią, w którym znajduje się duża sofa dla 2 osób, 1 duża sypialnia (2 osobne łóżka, które można łączyć), łazienka z prysznicem, sufit z drewnianymi belkami, na podłogach terrakota. W apartamencie znajduje się telewizor, CD/radio i żelazko. Cena: od 80 EUR za noc za apartament (niezależnie od ilości osób). Apartament Lemontree: apartament przeznaczony dla max. 6 osób, powierzchnia 65 m.kw., salon z kuchnią (tutaj znajduje się sofa na 2 osoby), 2 sypialnie (w każdej 2 osobne łóżka, które można łączyć), [jedna sypialna nad drugą na tzw. antresoli], łazienka z wanną, sufit z drewnianymi belkami, na podłogach terrakota. W apartamencie znajduje się telewizor i żelazko. Cena: od 100 EUR za noc za apartament (niezależnie od ilości osób).