Minibarki

Hurtownia Hotex Warszawa - zaopatrzenie hoteli. Zgniatarki do butelek, minibary Bartech automatyczne, odkurzacze, sejfy hotelowe, skrytki depozytowe, czajniki, chłodziarki i lodówki hotelowe. Też ekspresy do kawy, suszarki hotelowe i telefony hotelowe i inne wyposażenie hotelu. Zapraszamy po wyposażenie hoteli - minibarki, ekspresy i chłodziarki hotelowe. Hotex w Warszawie, woj. mazowieckie.

wyposażenie hoteli, pensjontów, apartamentów

Specjalizujemy się w zakresie wyposażenia pokoi hotelowych łóżkami oraz materacami do łóżek. Oferowane przez nas materace produkowane są w Chorwacji, a wykonane z surowców wysokiej jakości i uzyskali dużo licznych nagród oraz mają Certyfikat ISO 9001:2000 oraz OKO-TEX Standard 100.Z chorwackich produktów, które mamy w ofercie, korzystają sieci hotelowe Sheraton, Hilton, Intercontinental, Kempinsky, Ramada i Holiday Inn w całej Europie. Każdemu naszemu Klientowi gwarantujemy indywidualne podejście do zlecenia i zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Państwa zadowolenie ze współpracy z nami jest naszym nadrzędnym celem.

Hurtownia Internetowa

SE-DA jest prywatną polsko-niemiecką firmą produkcyjną, istniejącą na rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w: Kompleksowym wyposażaniu wnętrz w elementy tekstylne, oferując usługi aranżacji, szycia, dostawy, montażu i konserwacji wykonanych dekoracji. Szyciu małych i dużych serii produktów tekstylnych. Sprzedaży tkanin dekoracyjnych i firanowych z kolekcji renomowanych firm europejskich oraz innych produktów wyposażania wnętrz jak np. karnisze, systemy zawieszeń i innych dodatków. W naszej ofercie znajduje się także szeroka gama gotowych produktów wyposażenia hoteli i restauracji takich jak: ręczniki, szlafroki, dywaniki łazienkowe, prześcieradła, pościel, poduszki, kołdry, podkłady higieniczne, obrusy, skertingi, odzież dla pracowników restauracji.

Producent Galanterii Hotelowej - Soren ..: www.soren.pl :..

Firma "SOREN" istnieje od 1999 roku i zajmuje sie produkcją odzieżowo-galanteryjną. Od 2007 kierujemy oferte również do branży HoReCa. Zdobyte przez ten czas doświadczenie przekładamy na profesjonalną oraz indywidualną współpracę z naszymi partnerami oraz klientami. Naszą ofertę kierujemy w głównej mierze do przedsiębiorstw z branży hotelarskiej oraz gastronomicznej (HoReCa). Oferujemy szeroką gamę produktów galanterii hotelowej takich jak: * bielizna stołowa * obrusy bawełniane i plamoodporne * nakładki na obrusy * serwety bankietowe * bielizna pościelowa w szerokiej gamie Misją naszej firmy jest realizacja zamówień o najwyższych wymaganiach. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania które cechuje trwałość, estetyka i najwyższa jakość. Profesjonalna obsługa oraz indywidualne doradztwo zapewnia pełne dopasowanie do Państwa wymagań oraz szybką i terminową realizację zamówień.