Noclegi Krynica Morska

Krynica Morska - Pokoje Gościnne Pod Dębami. Kwatery Krynica Morska czy noclegi Krynica Morska to wszystko oferuje pensjonat Krynica Morska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pensjonat "Pod Dębami" położony jest w najpiękniejszym zakątku Krynicy. Otoczony jest zielenią i lasem. Do morza jest niespełna 400m, a w pobliżu znajduje się barek, gdzie można zjeść świeżą rybkę. Krynica Morska położona jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym: z dala od zgiełku i gwaru, a jednak łatwo dostępna dla turystów.

Noclegi Krynica Morska

Krynica Morska to uzdrowisko nadmorskie uznawane za jedną z najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych polskiego wybrzeża. Położona jest na skraju polskiej części Mierzei Wiślanej. Miejscowość jest niezmiernie interesująca turystycznie dlatego że nawet jeżeli nie służy pogoda, to leżące niedaleko Krynicy Morskiej tego typu miasta-atrakcje jak Malbork, Sopot, Frombork, gwarantują wiele atrakcji krajoznawczych oraz możliwości do ciekawego spędzania czasu. Do krajoznawczych atrakcji Krynicy Morskiej z całą pewnością należy doskonale utrzymany kompleks starych kamienic i pensjonatów pochodzący z początku ubiegłego stulecia. Atrakcją, choć w charakterze nowinki jest jedyna w kraju ulica Teleexpresu, nad którą patronat celebruje właśnie popularny serwis informacyjny. Jak przystało na kurort nadbałtycki, jedną z ważniejszych atrakcji krajoznawczej Krynicy Morskiej jest zadbana latarnia morska, którą zbudowano w połowie dwudziestego wieku. Jest to już druga latarnia w tym miejscu, ponieważ poprzednia została zniszczona w roku 1945 przez uciekające wojska hitlerowskie. Latarnia w Krynicy Morskiej jest czynna w sezonie wakacyjnym w godzinach 10-18, ma zasięg światła ponad 35 km i jest zachwycającym punktem widokowym, z którego widać m.in. Frombork i Bałtisk.

KRYNICA MORSKA pokoje wczasowe

Oferujemy pokoje 1, 2, 3 osobowe z łazienkami własnymi oraz wspólnymi(1 na 2 pokoje) z TV. Przy budynku jest usytuowany również pawilon, składający się z 5 pokoi 2 osobowych typu campingowego. Na terenie ogrodzonej posesji istnieje możliwość parkowania, zrobienia grilla. 600m do plaży, kilka minut do centrum ZAPRASZAMY!! 055 247 60 95 || 055 235 73 69