Śnieżnicki Park Krajobrazowy

Masyw Śnieżnika to najpopularniejsze pasmo naszej strony Sudetów Wschodnich. Ten masyw wchodzi w skład Ziemi Kłodzkiej. W środkowej części masywu zlokalizowany jest jego najwyższy szczyt - Śnieżnik, 1425 metrów nad poziomem morza. Śnieżnik wyróżnia się bardzo mroźnymi jak na tą wysokość warunkami zimą. Istniejący od 1981 roku Śnieżnicki Park Krajobrazowy obejmuje najważniejszą część Masywu Śnieżnika, w tym zaliczaną do najatrakcyjniejszych jaskiń w Polsce - Jaskinię Niedźwiedzią.

Zapraszamy do WATRY w Międzygórzu

Nasz dom znajduje się w pięknej miejscowości Międzygórze, na szlaku turystycznym na Śnieżnik 1425m.n.p.m.Dla Gości przygotowaliśmy pokoje 2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV. Do dyspozycji jest:aneks kuchenny,sala kominkowa, grill,sauna, miejsce parkingowe. Warto zwiedzić w miejscowości: Snieżnik,Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej,Ogród Bajek,Wodospad,Zapora. ZAPRASZAMY

Zapraszamy na wypoczynek do Międzygórza

Dom "Pod Błękitnym Dachem" położony jest w pięknej miejscowości Międzygórze w Kotlinie Kłodzkiej. Lokalizacja gwarantuje wypoczynek w ciszy i spokoju, będąc jednocześnie dobrym miejscem wypadowym w okoliczne góry. Oferujemy: pokoje 2,3,4 - osobowe z łazienkami, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, świetlicę z kominkiem i telewizorem, miejsca parkingowe, ognisko, grill w ogrodzie. Gwarantujemy dobry wypoczynek i zadowolenie gości za atrakcyjną cenę!