Apartamant Ogarna

Stylowy apartament na ulicy Ogarnej Stylowy i elegancki apartament o wysokim standardzie to doskonały nocleg na Gdańskiej Starówce dla 2 osób. Apartament położony jest w stylowej kamienicy na cichej i spokojnej ulicy w samym sercu Gdańska na ulicy Ogarnej. Ulica Ogarna jest równoległa do najbardziej reprezentacyjnej ulicy Starego miasta, czyli ulicy Długiej. Mieszkanie urządzone jest stylowo i nowocześnie. Unikalny klimat apartamentu zachowuje stary styl kamienicy. Oryginalne, drewniane, łukowane okna w salonie, zabytkowe pianino oraz stary drewniany parkiet dębowy tworzą swoisty nastrój. W tym mieszkanie na pewno poczujesz się dobrze i komfortowo. Większość obiektów zabytkowych tj. Neptun, Dwór Artusa, Ratusz, kościół Mariacki znajdują się w zasięgu ręki.

noclegi w gdańsku

Noclegi w Gdańsku. Just Hostel jest nowopowstałym obiektem oferującym noclegi blisko centrum Gdańska na bardzo atrakcyjnych warunkach - już od 35zł. od osoby za nocleg. Oferujemy także pola namiotowe na terenie Gdańska. Just Hostel - noclegi Gdańsk, noclegi Trójmiasto - zapraszamy.

noclegi gdańsk

Znajdziecie tutaj hostele odpowiadające wymaganiom każdego klienta - od budynków działających przez cały rok, do obiektów otwieranych jedynie na sezon letni, od hosteli dla wymagających turystów po hostele oferujące noclegi na każdą kieszeń.

noclegi Gdańsk

Baza Noclegowa Noclegowo.pl pomoże Ci odszukać tani nocleg w Polsce. Zapraszamy na wypoczynek w góry i nad morzem, wczasy rodzinne. U nas znajdziesz tanie kwatery, ośrodki wypoczynkowe, hotele. Darmowe ogłoszenia turystyczne.