Wczasy Kołobrzeg

Nasz serwis internetowy to kompletny wybór ofert noclegowych pochodzących z Kołobrzegu. Na naszej stronie mogą znaleźć Państwo atrakcyjne noclegi dla siebie na wakacje i nie tylko. Przedstawiamy rekomendowane apartamenty, samodzielne mieszkania do wynajęcia, pokoje gościnne położone w Kołobrzegu i okolicach. Wszystkie dostępne w naszym serwisie oferty są dokładnie opisane i sfotografowane, co pomoże w znalezieniu tego najlepszego. Zapraszamy serdecznie!

Ambrozja Dom Gościnny Kołobrzeg

Gościnny znajduje się w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych przy zachodniej plaży. Do dyspozycji Gości jest piekny duży ogród, grill, meble ogrodowe i sprzęt plażowy oraz parking na terenie posesji… W sąsiedsztwie znajdują się stołówki, bary, grillbary, restauracja, duży sklep spożywczy, wypożyczalnia rowerów i gokardów itp. W odległości 80 m od domu zlokalizowany jest plac zabaw dla dzieci oraz boiska bo koszykówki, siatkówki i piłki nożnej. Do szerokiej piaszczystej plaży jest 15-20 min spacerkiem. Plaża zachodnia nie jest tak bardzo zatłoczona jak centralna i miejsce na plażowanie zawsze można znaleść.

Pensjonaty Kołobrzeg noclegi w Kołobrzegu pensjonat Kołobrzeg

Pensjonat w Kołobrzegu Radzik, to wspaniałe wakacje nad morzem położenie zachodniopomorskie noclegi, Kołobrzeg jest szczególnym miastem, wyjątkowo piękne miasto i noclegi w Kołobrzegu. Pensjonat w spokojnej dzielnicy zachodniej Kołobrzegu, najlepsze pokoje gościnne tylko u nas, wiele możliwości aktywnego wypoczynku nad morzem

noclegi Kołobrzeg

Baza Noclegowa Noclegowo.pl pomoże Ci odszukać tani nocleg w Polsce. Zapraszamy na wypoczynek w góry i nad morzem, wczasy rodzinne. U nas znajdziesz tanie kwatery, ośrodki wypoczynkowe, hotele. Darmowe ogłoszenia turystyczne.