Noclegi Murzasichle

Decydując się na wymarzony wypoczynek z daleka od domu, duż liczba Polaków bardzo chętnie wybiera góry. Pasjonatów górskich krajobrazów co roku jest tylu, że by zarezerwować dla swojej rodziny miejsce, powinno się poszukać najkorzystniejsze pensjonaty w górach o wiele, wiele wcześniej, by nie odejść z kwitkiem. Jedną z atrakcyjniejszych, a jednocześnie trochę mniej znanych górskich wiosek jest Murzasichle – wieś cicha i piękna, zlokalizowana bezpośrednio przy TPN. Blisko z niej do miasta – Zakopane, ale równocześnie jest ona przyjemnie oddzielona od większych siedlisk ludzkich, co czyni ją doskonałym miejscem na wspaniały wypoczynek. Znajdujący się w niej ośrodek wypoczynkowy Szarotka łączy tradycję z nowoczesnością, zapewniając rewelacyjne noclegi w górach, gdyż tam ma się do czynienia równocześnie z góralską architekturą, jak i nowoczesnym standardem wysokiej klasy. Jeśli interesują cię Murzasichle noclegi, to zdecyduj się na wynajęcie pokoju właśnie w tym ośrodku, gdyż będziesz naprawdę niezwykle szczęśliwy z wyboru.

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce

Ostrzyce to malownicza, turystyczna wioska znajdująca się w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej. Nad pięknym Jeziorem Ostrzyckim znajduje się nasz wyjątkowy Zajazd Ostrzycki. Jego znakomite położenie, piękne okoliczne krajobrazy pełne jezior i lasów zapewnia każdej osobie niezapomniane chwile podczas wypoczynku. Jesteśmy idealnym miejscem na cały rok. Proponujemy wypoczynek, przyjęcia weselne, imprezy firmowe, konferencje.

Masaże

Ośrodek Profilaktyczno-Rehabilitacyjny - Dom Ojca Pio to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, w którym możesz niezwykle skutecznie zadbać o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Można w nim liczyć na niezwykłą ciszę i spokój, a także specjalnie przygotowaną dietę oczyszczającą. Każda osoba korzystająca z tego ośrodka będzie miała zapewnioną profesjonalną opiekę lekarską i pielęgniarską, czy też zabiegi rehabilitacyjne. Dodatkowo można korzystać z wycieczek i innych form aktywności.

Katalog Baz i Ośrodków Noclegowych

Katalog ośrodków i baz noclegowych. Serwis dedykowany dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży ze szczególnym uwzględnieniem harcerzy. Opis ośrodków i baz, charakterystyka, przykładowe zdjęcia i ceny.