Kołobrzeg Apartamenty

Na naszej witrynie Kołobrzeg - Wakacje nad morzem - wynajdziesz co niemiara atrakcji, przedstawienie miejscowości, sporo miejsc noclegowych, galerię foto czy mapę miejscowości. Zrozumiesz Kołobrzeg przed przyjazdem na wakacje nad morzem. Kołobrzeg to spore letnisko położone przy ujściu rzeki Parsęty do Bałtyku. Kołobrzeg to dodatkowo bałtycki port wojenny. Niemniej jednak również, a może przede wszystkim, modny kurort, który od dawien dawna, pociąga tysiące urlopowiczów wdziękiem swoich plaż, specyficznym mikroklimatem i wczasowymi atrakcjami. Trafiają więc tu i starzy i młodzi. Starzy, żeby leczyć jodem spracowane ciała, a młodzi by w dzień leżeć plackiem na piaszczystych plażach, a później do białego rana używać do woli. Kołobrzeg ma swoją dumną historię, ale dziś jest to uzdrowisko z dużą ilością atrakcji ujmującymi urlopowiczów. Z portu można wyruszyć w rejs po morzu repliką łodzi wikingów. Blisko obszernej piaszczystej plaży przebiega deptak nadmorski z wieloma kafejkami. Mikroklimat, źródła solankowe, plaża ze złotym piaskiem, duże nasłonecznienie, morski aerozol będący w pobliżu morskiego brzegu, wszystko to sprawiło, iż Kołobrzeg pozyskał opinię najlepszego uzdrowiska nad morzem. Kwatery Kołobrzeg oferują doskonały poziom w toku pobytu nad morzem.

Willa Bartek w Kołobrzegu

Willa Bartek w Kołobrzegu, apartamenty i pokoje ze wspólnymi łazienkami, w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Parking na posesji, grill, w pobliżu plac zabaw. 15 minut spacerkiem do morza. Zapraszamy cały rok.

Wczasy Kołobrzeg - Noclegi

Wczasy Kołobrzeg - zapraszamy nad morze, Willa Solna to komfortowy obiekt położony 350m od szerokiej i piaszczystej plaży zachodniej części Kołobrzegu. Zapraszamy, oferujemy komfortowe noclegi, kwatery w Kołobrzegu. Nasze Pokoje Kołobrzeg s± komfortowo i z gustem urz±dzone. Kołobrzeg lato 2007...

Pokoje Kołobrzeg!

Strona poświęcona prywatnym kwaterom w Kołobrzegu, Oferujemy dwu, trzy i czteroosobowe pokoje w samym centrum miasta. Wszystkie szczegóły zostały zawarte na Naszej stronie. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę świetnie wypocząć nad morzem.