B&B Hotel Warszawa - Okęcie

B&B Hotel Warszawa - Okęcie to najlepsze miejsce na chwilę odpoczynku przed lub po podróży. Nasz hotel znajduje się w bliskiej odległości od lotniska. Oferujemy 154 przestronne, wygodne pokoje z klimatyzacją, każdy wyposażony w nowoczesną łazienkę, telewizor i biurko do pracy. Wszystkie pokoje mają wyciszane drzwi i okna. Posiadamy również pokoje rodzinne i przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta także są u nas mile widziane. Codziennie rano mogą Państwo zjeść pyszne śniadanie w formie bogatego bufetu.

Hotel Warszawa

Hotel Harenda w Warszawie zaprasza wszystkich turystów i ludzi przyjeżdżających do Warszawy w interesach. Hotel umiejscowiony jest bardzo blisko Starego Miasta. Oferuje ekskluzywnie wyposażone pokoje jedno i dwuosobowe oraz apartamenty. Znajduje się bardzo blisko Uniwersytetu Warszawskiego co upraszcza życie wszystkim przyjeżdżającym wykładowcom. Hotel Harenda cieszy się miłą, profesjonalną i uważną obsługą. Dzięki dobrze wyposażonej sali konferencyjnej, bardzo często w naszym hotelu organizowane są konferencje, wykłady, szkolenia.

Hotel pod Warszawą - Sale konferencyjne i szkoleniowe

Rest Hotel Warszawa jest centrum konferencyjnym znajdującym się w okolicy Warszawy, zaledwie 800m od granicy Warszawy. Zorganizować tutaj można konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, spotkania firmowe, wesela i inne. Hotel oferuje 105 pokoi hotelowych, jedno, dwu i trzyosobowych. Jest także sześć sal konferencyjnych, które są klimatyzowane i w pełni wyposażone. W czasie przerw kawowych w konferencji lub szkoleniu serwowane są zimne przekąski oraz gorące napoje, przygotowane przez hotelową restaurację. Podczas przerwy obiadowej restauracja serwuje dania kuchni międzynarodowej. Natomiast po szkoleniu można zażyć relaksu w hotelowym SPA, które wyposażone jest w jacuzee, saunę, łąźnię turecką, zimną beczkę i solarium. Jest także centrum rozrywki, w którym można zagrać w kręgle, bilard, piłkarzyki lub cymbergaja. Hotel oferuje bezpłatny, strzeżony parking. Dogodny dojazd gwarantuje położenie hotelu pod Warszawą przy trasie Poznań-Warszawa. Zapraszamy do skorzystania z usług hotelu.

Le Meridien Bristol

Witamy w Warszawie i zapraszamy do miejsca, o którym marzą sławy - jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Polsce - Le Meridien Bristol. Hotel usytuowany jest w jednym z najpiękniejszych miejsc Warszawy - na dawnym Trakcie Królewskim - najbardziej prestiżowej ulicy w stolicy, w pobliżu Starego Miasta, Zamku Królewskiego, Teatru Narodowego oraz w sąsiedztwie siedziby Prezydenta kraju.

Hotele

Hotelewwarszawie.ewarszawa.com to serwis dający nam możliwośc zapoznania się z ofertami warszawskich hoteli, zdjęcia, opisy. Ponadto istnieje możliwosc rezerwacji noclegu online po najniższych cenach w sieci. Zapraszam do odwiedzin!

Hotel Trylogia - Klub Galop

KLUB GALOP to Centrum Gastronomiczno - Rozrywkowe organizujące wszelkie imprezy okolicznościowe oraz integracyjne.Szkolenia dla firm, pikniki „teamowe”. Wszystko to na czterohektarowym, doskonale zagospodarowanym terenie wypoczynkowo - rekreacyjnym z wieloma atrakcjami. Spełniamy wszystkie życzenia klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę dużych bankietów, imprez masowych oraz przyjęć weselnych, spotkań biznesowych czy też małych kolacji w rodzinnym gronie. Klub Galop to doskonała kuchnia, fantastyczna obsługa, stylowa aranżacja wnętrza, komfortowa baza hotelowa, profesjonalna obsługa foto i wideo, szkoleniowa sala multimedialna, transport dla grup zorganizowanych, parking strzeżony, ochrona. Specjalną atrakcją dla naszych gości są przedstawienia oraz koncerty Teatru Equus mieszczącego się na terenie naszego ośrodka.

Hotele Warszawa,Hotele Kraków, rezerwacja hoteli online cała Polska.

Strona z systemem wyszukiwania i rezerwacji: hoteli, samochodów, wycieczek, restauracji i innych usług turystyczno-hotelowych. Ofertę można dobierać według wielu różnych kryteriów.Noclegi i konferencje, apartamenty i pokoje hotelowe.Rezerwacja online hoteli w całej Polsce: hotele Warszawa hotele Zakopane hotele Kraków hotele Poznań hotel Wrocław - ceny niższe do 50%!

Pokoje goscinne

Znajduje się w dzielnicy Białołeka tuż przy trasie wylotowej z Warszawy w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa, Płocka, Gdańska. Położenie w sąsiedztwie lasów oraz bliskie sąsiedztwo Wisły (5 minut jazdy rowerem) sprawia, że jest to idealne miejsce do połączenia pracy z odpoczynkiem, rekreacją i rozrywką.