Hotel Duet Wrocław

Hotel Duet znajduje się w samym Centrum Wrocławia, dzięki czemu stanowi świetną propozycję noclegu dla osób, którym zależy na szybkim i wygodnym dotarciu do Starówki. Dużym atutem hotelu jest nie tylko centralna lokalizacja, ale także smaczne śniadania, komfortowe i nowoczesne pokoje, bezpłatny dostęp do Internetu, telewizja satelitarna, a także profesjonalna obsługa. Zapraszamy serdecznie na stronę internetową www.hotelduet.pl.

Hotel Patio

Hotel Patio zlokalizowany w sercu Wrocławia to wyjątkowe miejsce, które zapewnia komfortowy pobyt dla swoich gości! Jeżeli szukają Państwo kameralnego miejsca w doskonałej lokalizacji Patio jest idealnym wyborem. Na gości czeka tu 50 eleganckich pokoi, z dostępem do bezprzewodowego Internetu, hotelowa restauracja, w której serwowane są wyborne dania kuchni polskiej i europejskiej oraz pełne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe.

Haston City Hotel

Haston City Hotel znajduje się we Wrocławiu, konkretniej na trasie wojewódzkiej do Poznania. Dzięki dogodnemu położeniu - jedna z najważniejszych dróg w Polsce, do tego tylko cztery kilometry od centrum stolicy Dolnego Śląska, jesteśmy idealnym miejscem dla biznesu, ale równie dobrze turystów i uczestników różnego rodzaju konferencji czy szkoleń. W naszym czterogwiazdkowym hotelu można również zorganizować wesele.

Chopper Hostel we Wrocławiu zaprasza...

Serdecznie zapraszamy do najbardziej kultowego hostel & bar we Wrocławiu! W firmie prowadzimy unikalny bar w stylizacji amerykańskiej! Odwiedzają nas ludzie, którzy swoje życie poświęcili motoryzacji i nie tylko... Lokalizacja w Centrum Wrocławia! Pokoje: 2, 4, 6, 8osobowe! Recepcja: 24h Lokalizacja: Centrum Wrocławia, ul.Kotlarska 42 tel.: 71 / 344 37 81 Ceny: 35zł/dobę/od osoby - 60zł/dobę/od osoby (w cenę noclegu wliczone jest śniadanie!) Bar czynny 20/22h, aneks kuchenny, komputery (internet)!

Hotel Rezydencja Dorti 30 min. od centrum Wrocławia

Pokoje hotelowe w butikowym stylu 1, 2, 3 osobowe oraz apartamenty ze śniadaniem.Wnętrza pokoi urządzone są z myślą o wygodzie i miłym wypoczynku naszych klientów. Posiadamy pokoje w bardzo wysokim standardzie, dostosowane do oczekiwań naszych gości w niepowtarzalnym stylu.Oferujemy miłą i profesjonalną obsługę hotelarską i gastronomiczną.

Hotele we Wrocławiu - Hotele Wrocław

Znakomitym kanałem dystrybucji usług rezerwacji hotelowych w Polsce, jak i na całym świecie stał się Internet. Sprzedaż ta obejmuje zarówno klienta indywidualnego oraz grupowego. Jednym z portali, które pośredniczą między hotelem a klientem jest hotelewroclaw24.pl . W swojej ofercie posiada topowe hotele z Wrocławia oraz luksusowe apartamenty blisko rynku. Warto nadmienić, iż rezerwacja przez internet jest bardzo bezpieczną operacją i nie wymaga kontaktu bezpośrednio z hotelem. Ceny zamieszczone w naszym serwisie nie mogą być wyższe od cen oferowanych bezpośrednio przez hotele. Na naszych stronach znajdą Państwo wiele ofert znacznie korzystniejszych, niż przy rezerwacji bezpośrednio w hotelu. Zniżki, rabaty i promocje nawet o 50% niższe niż na recepcjach hoteli. Po wyborze daty przyjazdu oraz rodzaju pokoju, odwiedzający stronę otrzyma listę wszystkich dostępnych hoteli według kryteriów. Wyświetlone hotele we Wrocławiu można posegregować np. według wysokości kwoty za pokój bądź za cały pobyt. W tym punkcie możemy po jednym kliknięciu rezerwować hotel we Wrocławiu na miarę swojej kieszeni. Istnieje wiele form płatności: począwszy od zwykłego przelewu, przez eprzelew po uiszczenie kwoty kartą kredytową. Wszytsko odbywa się w prosty sposób, przejrzysty i bezpieczny dla potencjalnego gościa hotelu. Potwierdzeniem rezerwacji jest voucher wygenerowany przez system, który należy okazać na recepcji wybranego hotelu we Wrocławiu. ZAPRASZAMY - Hotele Wrocław - http://www.hotelewroclaw24.pl