Wakcje na Florydzie

Floryda - raj dla surferów oraz ludzi, którzy myslą o wypoczynku pośród ciepłych piasków, krystalicznie czystej wody oraz w cieniu palm. Warto poznać ten region oraz poddać próbie hotele na Florydzie, które są najwspanialszymi hotelami w USA. Trzeba pamiętać, że abstrahując od wspaniałego wypoczynku Floryda oferuje także spore inne atrakcje: parki narodowe, rozległe metropolie, zabytki, sanktuaria Maryjne i mnóstwo innych. Jeżeli marzysz o wakacjach na Florydzie to zobacz nasz serwis. Zobaczysz najciekawsze miejsca tego obszaru i dowiesz się na co należy się szykować wybierając się na wakacje do Ameryki.

Bretania

Interhome posiada ponad 40 letnie doświadczenie w wynajmie domów i apartamentów wakacyjnych. W chwili obecnej jest jedną z największych firm na rynku turystycznym posiadającą ofertę w całej Europie. Oferujemy atrakcyjne kierunki: Toskania Sardynia Sycylia Kalabria Dalmacja Istria Chorwacja Prowansja Bretania Akwitania Normandia Langwedocja Zamki nad Loarą Costa Brava Costa del Sol Andaluzja.

Turystyczny - Raj w Gołubiu

Zapraszamy państwa na wczasy nad jeziorem Dąbrowskim w Gołubiu Kaszubskim. Mamy nadzieje, ze poniższa oferta zainteresuje Państwa i skłoni do wypoczynku w samym centrum Szwajcarii Kaszubskiej.