NadWodospadem.eu

Rezydencja Spa&Wellness Nad wodospadem to ekskluzywny hotel położony w podgórskim Jagniątkowie – dzielnicy Jeleniej Góry. Oferujemy noclegi i wypoczynek w apartamentach najwyżej klasy w trzech kategoriach: Silver, Silver Plus oraz Gold. W ofercie naszej rezydencji znajduje się Spa, basen, restauracja oraz szereg atrakcji, które zapewnią dobre samopoczucie i relaks. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego hotelu.

AS w Karpaczu Górnym

Apartamenty z wspaniałym widokiem, balkonem lub tarasem, przestronne (60 m2 każdy), z łazienką z wanną, sypialnią, salonem i aneksem kuchennym. W apartamentach mamy ogrzewanie podłogowe, TV-SAT oraz bezpłatny dostęp do Internetu. W cenę wliczone jest przepyszne śniadanie w formie bufetu. Zapraszamy - kontakt 692 466 126 lub pensjonat@as.karpacz.pl

apartamenty Karpacz, noclegi w Karpaczu

Rezydencja Pod ¦wierkami to wspaniałe apartamenty dla osób lubi±cych wysoki standard i wygodę. Nowoczesne apartamenty położone s± w centrum Karpacza. Każdy apartament posiada w pełni wyposażon± kuchnię oraz łazienkę. Do każdego apartamentu przydzilone jest miejsce w parkingu podziemmnym.