Tani Hostel w Krakowie

Hostel TARA mieści się w sercu Krakowa, w zabytkowej odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy. Hostel znajduje się na 1,2,3 i 4 piętrze i oferuje kilkadziesiąt miejsc noclegowych zarówno dla dużych grup zorganizowanych jak i indywidualnych turystów. Posiadamy pokoje 2,3,4-osobowe z prywatnymi łazienkami. Mamy również pokoje ośmioosobowe, a nawet 11-osobowe dla dużych grup lub gości, którzy chcą nocować we wspólnym dużym pokoju. W cenie noclegu nasi goście mają lekkie śniadanie, darmowy dostęp do internetu WiFi, pokój (common room) z telewizją cyfrową, 24h recepcję. Służymy również informacją turystyczną, pomagamy w organizacji wycieczek, obiadów oraz innych rodzajów wypoczynku w Krakowie. Zapraszamy!

Noclegi w krakowie i okolicach

Na naszej stronie najwięcej miejsca poświęcamy różnorodności wyborów noclegów. Hostele, hotele, pokoje gościnne i inne obiekty noclegowe w Krakowie, opinie na ich temat oraz przemyślenia innych użytkowników. Znajdziesz u nas również tematy pokrewne, ale tylko i wyłącznie takie, które wiążą się z turystyką

Konferencje

Dynamiczny rozwój rynku szeroko pojętych usług konferencyjnych w Polsce to kwestia ostatnich kilku lat.Dynamiczny rozwój rynku szeroko pojętych usług konferencyjnych w Polsce to kwestia ostatnich kilku lat.