Pokoje Gościnne Chańcza Urszula i Błażej Olczak

Jeżeli szukasz miejsca, w którym nareszcie uda Ci się odpocząć lub chcesz spędzić czas z przyjaciółmi lub rodziną to zapraszamy Cię na naszą stronę internetową! Znajdziesz tam ofertę w pełni komfortowego noclegu z dodatkowymi atrakcjami, m.in. grill, plac dla dzieci, bezpłatne wi-fi oraz dodatkowe wyposażenie!

Domki Rewal

Na ternie ośrodka Edyta znajdująsię domki letniskowe. Na ternie domków letniskowych znajduje się plac zabaw, basen, miejsce na ognisko, grill, otwarty basen. Na terenie ośrodka znajduje się również parking strzeżony. Domki letniskowe znajdują się w pasie zieleni. Domki oddalone są 250 metrów od morza. Zapraszamy wszystkich na wczasy do nowo powstałych domków letniskowych w Rewalu. Dom Gościnny Edyta wraz z domkami letniskowymi zapraszają na wczasy nad morze do Rewala. Na terenie nowo powstałych domków letniskowych znajduje się plac zabaw wraz z basenem. Obok domków znajduje się strzeżony parking. Każdy domek jest wpełni wyposażony. W domkach letniskowych znajduje się internet, tv, aneks kuchenny, sprzęt plażowy. Domki letniskowe są oddalone od morza 250 metrów. Serdecznie zapraszamy na wczasy nad morze do Rewala.

Domki na Słowacji - Chałupkovo

Drewniane domki do wynajęcia i na sprzedaż. Rekreacyjna okolica, infrastruktura sportowa - Rużomberok, Besenova. Zostały one zaprojektowane w tradycyjnym słowackim stylu (kominek, drewniane ściany i meble) uzupełnione tylko niezbędnymi, nowoczesnymi dodatkami (elektryczne ogrzewanie, piec, kino domowe, lodówka, mikrofalówka itd.), które zapewniają wysoki komfort użytkowania.